Трускавецькі медики в обласному ефірі

26.08.2015 | Filed under: Новини

Ми маємо необачність застудитися в будь-яку пору року, навіть влітку. А щоб цього не сталось, команда фахівців із Трускавця надавала поради щодо лікування і профілактики застуди – у вівторок, 25 серпня, на Львівському радіо. Гостями у студії були: головний лікар Трускавецької міської лікарні Андрій Кульчинський, головний міський терапевт Ігор Стасик, терапевт, лікар стаціонару Леся Градова.

Для даної групи захворювань характерна сезонність: рання весна та пізня осінь. Особливо коли є спалахи грипу чи гострих вірусних інфекцій. Але захворіти можна і влітку: кондиціонери, протяги, газовані напої, морозиво. «Відкривати вікна вдома і в транспорті треба так, щоб не було протягів. Бо, власне, протяги дають нам найбільше ускладнень. І не тільки бронхо-легеневих захворювань, а й захворювань нервової системи», – зазначив Ігор Стасик.

Леся Градова радить звертатись до лікарів одразу: «Я рекомендую звертатися до лікаря одразу. Тому що самостійне лікування може лише ускладнити протікання захворювання. Звичайно зробити акцент людям, у яких хронічні захворювання: хронічний бронхіт, бронхіальна астма. У них будь-яка застуда може протікати з ускладненнями. Тому наголошую – не сидіть вдома, не займайтесь самолікуванням, звертайтесь до лікаря».

Трускавецька міська лікарня застосовує новітні технології діагностики: комп’ютерну спірографію, цифрове рентген-опромінення, спіральну комп’ютерну томографію. «Ми намагаємось скоротити період перебування хворого на стаціонарі або в поліклініці. Зменшуються витрати людини, зменшуються витрати бюджету, покращується настрій і це все йде в позитив. До вирішення будь-якої проблеми треба підходити серйозно і тільки таким чином ми можемо вирішити цю проблему кардинально», – розповів Андрій Кульчинський.

Трускавецькі лікарі комплексно підходять до вирішення проблем захворювання органів дихальних шляхів: діагностика, перебування хворих на стаціонарі, лікування та профілактика. В результаті, порівнюючи 2011-2014 роки, спостерігають в півтора рази зменшення випадків захворювань органів дихальних шляхів, зменшення кількості хворих на стаціонарі та виходів на інвалідність, хворих з легеневою патологією.

Наталія Туркевич

(Переглядів 542 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви