«Трускавецькурорт» розставив крапки над «і» (+ відео)

17.01.2019 | Filed under: Публікації

16 січня в приміщенні дирекції ПрАТ «Трускавецькурорт» пройшла прес-конференція. Формальна причина – розповісти про створення нового підприємства ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», засновником якого є Товариство, та представити його очільника, довголітнього керівника ГГРЕСу Андрія Михайловича Тарнавського. Проте прес-конференція вийшла за межі цих двох формальних питань, а розмова очільника ПрАТу Андріана Драновського та керівника «Трускавецьких лікувальних вод» Андрія Тарнавського з журналістами вийшла щирою та невимушеною, а головне – змістовною. На нашу думку, були розставлені крапки над «і» в багатьох важливих для функціонування курорту питаннях.

В зустрічі взяли участь представники таких трускавецьких медіа: «Трускавецький вісник», «Трускавець-Онлайн», «Джерела Трускавця», трускавецьке міське проводове радіо, «Франкова криниця Підгір`я», «Трускавецькурорт». Після вступного слова Андріана Драновського, котрий фактично повторив те, що напередодні ПрАТ «Трускавецькурорт» оприлюднив у своєму прес-релізі, журналісти задавали запитання і отримували на них відповіді. Перше з них від автора цих рядків стосувалося ліцензії на видобуток мінеральних вод.

– Жодного дня не було перерви відносно того, що Ви називаєте ліцензією, а це називається спеціальним дозволом на користування надрами, – каже Андрій Тарнавський. – Зараз правом на користуванням надрами володіє ТОВ «Трускавецькі лікувальні води». Це фактично була процедура переоформлення. Законодавство України дозволяє це робити, тому й пішли на цей крок без жодних ризиків. Всі документи, які потрібні для користування надрами, в ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» є.

На запитання про розширення функцій ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» порівняно з функціями філії ГГРЕС ПрАТ «Трускавецькурорт» Андрій Тарнавський відповів, що вистачає і тих функцій, якими займалася ГГРЕС. Бо, по суті, не створено якусь абсолютну нову структуру, ГГРЕС і далі займається тим, чим займалася до цього часу. Хоча штат дещо зріс – з 69 осіб до 80.

Андріан Драновський та Андрій Тарнавський розставили крапки над «і» також відносно інших питань:

– по спільному з міською радою підприємству щодо видобутку та продажі трускавецьких мінеральних вод наголошено, що є рішення ТМР № 697 від 9 листопада 2017 р., так що зайві коментарі недоцільні,

– верхній бювет не переходить в підпорядкування ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», а залишається на балансі ПрАТ «Трускавецькурорт»,

– жодних порушень користування надрами немає, про що свідчить акт державної перевірки (перевіряла Державна служба геології та надр України в грудні 2018 р.),

– зараз проходить процес перепідписання договорів з суб’єктами господарювання, вже підписано 20 договорів з контрагентами, планується в найближчому часі підписати ще 15 угод, а оптимальним було б підписання угод з 84 суб`єктами господарювання – тоді б питання впровадження плати за вхід на бювет не стояло,

– відпуск мінеральних вод буде відбуватися так само, як і раніше,

– в ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» є конкуренти, котрі реалізують відпочивальнику не справжню трускавецьку «Нафтусю», а недосліджені води типу «Нафтуся», і про це в свій час буде сказано детальніше, а відповідні списки оприлюдняться.

Останнє питання, яке задали журналісти Андріанові Драновському та Андрієві Тарнавському, стосувалося будівництва ПП «Квітка Полонини» на межі першої санітарної зони. Чи реагують в ПрАТ та ГГРЕСі на це будівництво і як саме? Чи не зашкодить зведення багатоповерхівки нашим цілющим джерелам? Відповідь була дипломатичною – за дотриманням всіх норм відповідає не ПрАТ і не якісь інші суб’єкти господарювання, а виконком Трускавецької міської ради. Що ж стосується позиції «Трускавецькурорту», то підприємство після виявлення проведення земляних робіт «Квіткою Полонини» 26 грудня 2018 р. скерувало листи в екологічну інспекцію, ДАБІ та прокуратуру, датовані 03.01.2019, повідомив Андріан Драновський. Мета звернень – перевірити законність будівництва.

– В санітарній зоні не може бути будівель, – лаконічно підтримує цю позицію Андрій Тарнавський. – Ми повинні реагувати як надрокористувач, бо маємо надавати споживачу якісну воду.

Відео частини прес-конференції 16 січня можна переглянути в групі «Трускавець. Оперативно» на Фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/volodymyr.kluczak/videos/2054010234635657/

Володимир Ключак

(Переглядів 697 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви