Трускавецька міська рада надала дозвіл на розробку трьох проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт». Таке рішення прийнято на сесії Трускавецької міської ради, – передає кореспондент ЗІКу. Рішення прийнято з подання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. За це з другої спроби проголосувало 25 депутатів (з необхідних 24).
Зокрема, надано дозвіл для обслуговування об’єкту будівлі павільйону з літнім майданчиком площею 313,1 кв. м, що на бульварі Торосевича, 16 (більярдна); для обслуговування об’єкту будівлі альтанки для музикантів, площею 17,9 кв. м, що на бульварі Торосевича, 1; для обслуговування об’єкту будівлі електромайстерні, площею 30,8 кв. м, що на бульварі Торосевича, 12. Крім цього, виконавчому комітету Трускавецької міської ради при підготовці договору із ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт» «Про співпрацю і взаєморозуміння» доручено включити в умови договору передачу міській раді будівель: електромайстерні площею 30,8 м кв. і альтанки для музикантів площею 17,9 м кв,– йдеться у рішенні.
У коментарі ЗІКу заступник міського голови Трускавецької міської ради Юрій Яворський зазначає, що договір «Про співпрацю та взаєморозуміння» буде розроблений до 1 травня цього року (дотепер такий договір носив декларативний характер). Що стосується надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки більярдної, то її немає в договорі «Про співпрацю і взаєморозуміння». Тобто, цей об’єкт не передадуть міській раді. Як пояснив Юрій Яворський, більярдна є власністю ЗАТ «Трускавецькурорт», що доведено судом. «Вони не зобов’язані назад передавати її місту. Вони планують відновити більярдну. Їх добра воля була в тому, щоб передати місту електромайстерню та альтанку для музикантів», – зазначив він.
У приватній розмові деякі депутати, які проголосували «за», вважають що по цьому питанню прийнято поспішне рішення. Нагадаємо, більярдна була збудована ще за часів Польщі і прийшла в непридатність. Минула влада намагалася відновити більярдну, адже вона мала цікаву історичну архітектуру в своєрідному трускавецькому стилі. «Трускавецькурорт» заявляв, що вона є їхньою власністю. Міська влада ставила питання – відремонтувати дерев’яну конструкцію. Проте, керівництво ЗАТу не проводило жодних робіт. У відповіді на запит міської ради: чи має ЗАТ документи на право власності на цей об’єкт, документів не було представлено. І тому було прийнято рішення відремонтувати споруду силами міської ради. Був виготовлений проект, що увійшов як складова до загального проекту реконструкції парку. Згідно із проектом, були скопійовані всі існуючі дерев’яні конструкції, знайдена фірма, яка погодилася робити реконструкцію. Проте, в міської ради не було документів на право власності. І тоді було подання для узаконення власності міської ради в суд. В суді ЗАТ не представив документів на власність, але суд виграв.
Об’єкт і надалі стояв в занедбаному стані. А однієї дощової ночі він майже повністю згорів.
ТОП коментованих за тиждень