«Трускавецький вісник» отримав подяку

06.11.2014 | Filed under: Новини

Цього тижня було вручено подяку для Інтернет-видання «Трускавецький вісник» за інформаційну підтримку ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу «Pro Patria!». Подяку за підписом голови журі конкурсу, поета-пісняра та журналіста, головного редактора радіо «Франкова земля», Заслуженого діяча мистецтв України, віце-президента Дому Європи у Києві Йосипа Фиштика вручив журналісту Володимиру Ключаку керівник проекту «Всеукраїнський літературний конкурс «Pro Patria!», журналіст Юрій Федчак.

– В цей складний час хочу висловити свою велику пошану таким людям як ви, що організували та провели цей Літературний конкурс, – зазначив у подячному слові після отримання нагороди журналіст Володимир Ключак. – Наша роль була маленькою – надати інформаційну підтримку. Її, до речі, ми надавали і під час І та ІІ літературних конкурсів у 2011 та 2012 роках. Хочу запевнити організаторів конкурсу, що і в подальшому будемо активно підтримувати цей конкурс, адже поезія, слово – це і зброя, і мистецтво, і скарб, а не щось другорядне, як декому може здаватися. Вірю, що Літературний конкурс, започаткований у Дрогобичі, виходитиме на нові рівні і сподіваюся, що завжди знаходитимуться люди, які розуміють цінність поезії та потребу підтримки талановитих людей. Для нас, редакції «Трускавецького вісника», ця відзнака є свідченням того, що наша праця є потрібною для людей. Щиро дякую і Йосипу Івановичу Фиштику, і Юрію Григоровичу Федчаку, і пп. Галині Жубіль та Оксані Рудавській, меценатам конкурсу і всім, хто спричинився до того, що цей літературний конкурс відбувся і мав такий успіх.

(Переглядів 285 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви