Тверезий погляд на алкогольну провокацію

07.06.2011 | Filed under: Акценти

Алкоголізм – це варварське дитя – яке мертвою хваткою тримає людство з часів сідої і дикої давнини, і збирає з нього страшенну данину, знищуючи молодість, підриваючи сили, давлячи енергію, вбиваючи кращий цвіт роду людського.      (Джек Лондон)

Алкоголь – це те, що часто поєднює мужчину і жінку, але розлучає подружжя та розбиває сім”ї.       (Авт.)

Ніякі напасті і злочини не знищують стільки народу і народного багатства, як пияцтво.                                    (Ф. Бекон)

Алкоголь — постачальник людей для тюрем.           (Жан Бодріяр

Тверезий погляд на алкогольну провокацію

Алкоголь – це надзвичайно жорстока соціально-орієнтована отрута, так як веде народи, що його споживають, до виродження та занепаду. За даними офіційної статистики, кожного року від алкоголю гине понад 46 тисяч українців. І це лише офіційні дані. Люди, які зовсім не задумуються над наслідками, самі себе знищують алкоголем. Розвиток таких подій необхідно зупиняти, щоб біда не набула ще більших та грандіозніших масштабів.

Без перебільшень, проблема надмірного вживання алкоголю Українцями є дуже важливою. З кожним днем все більше молодих людей стають на слизький шлях вживання алкоголю замість того, щоб бути прикладом зразково тверезої нації. Здебільшого молодь починає вживати алкоголь з досить банальної причини – щоб не бути «білою вороною» в компанії друзів.

Проблема масового вживання алкоголю – це системна проблема. І значна частина спеціалістів не безпідставно відносить алкоголь до наркотиків, які суспільству не потрібні ні в якому разі.

До речі одним із механізмів завоювання іншої нації – є споювання його народу, цим прийомом часто користувались завойовники часів Колумба, Магелана, катерини 2, леніна,сталіна,путіна.

Україна займає провідне місце в світі по споживанню алкоголю на душу населення, на одного мешканця припадає біля 20 літрів алкоголю на рік. І займає ганебне перше місце в світі по кількості дитячого алкоголізму.

Безконтрольне вживання алкогольних речовин призводить до фатальних наслідків деградації суспільства. Тому продаж алкоголю варто було б суворо обмежити. Важливо враховувати те, що людина у стані алкогольного сп’яніння, навіть в незначних дозах, вважається «зміненою особою», тобто стає зовсім іншою людиною. Доказом цього є те, що під час добре відомих  акцій «Чисте місто» та «Зроби Україну Чистою» 90 % усього сміття – це продукти, які залишає людина після вживання алкоголю: пляшки та залишки від так званої «закуски».

Є надія, що «зірки» перестануть рекламувати алкогольні напої, говорячи, що це «круто», тоді й молодь перестане наслідувати своїх так званих «кумирів».

Кожному мешканцю України про тверезість потрібно говорити та закликати до неї оточуючих. На власному прикладі кожен з нас має показувати, що можливо зупинити руйнування алкогольною залежністю Української нації.

Закликаємо батьків бути позитивним прикладом для своїх дітей. Адже, коли мама з татом дозволяють собі вживати алкоголь, діти думають, що це добре, бо батьки для них є ідеальним об’єктом для наслідування. Не дозволяйте собі своїми антисоціальними вчинками руйнувати життя власних дітей!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gJCJaCgVovs

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)
Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви