У Дрогобичі “на гарячому” спіймали розклеювачів провокативних листівок. Заява

10.09.2012 | Filed under: Публікації

Учора, 9 вересня, пізно ввечері у Дрогобичі “на гарячому” спіймали студентів, які

розклеювали у центрі міста у не призначених для цього місцях листівки провокативного змісту, спрямовані проти кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 виборчому окрузі Романа Ілика.

 

На листівках не було вихідних даних, як того вимагає ЦВК – прізвища замовника та відповідального за друк.

 

Свідком цього стала довірена особа узгодженого кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 виборчому окрузі – Богдан Пукало. Він викликав правоохоронців і хлопців було доставлено у місцевий райвідділ міліції для з’ясування обставин.

“Хлопців було сім, з’ясувалося, що це студенти, – розповідає Богдан Пукало. – Я почав писати заяву, а хлопці – давати свідчення. Несподівано у райвідділ прийшов кандидат-самовисуванець у 121 окрузі Ігор Курус. З ним було кілька людей, яких він представив юристами. Самовисуванець вів себе зухвало: підійшов до мене, вдарив по руках, вирвав заяву і порвав її. Довелось написати уже дві заяви – про порушення правил агітації та на дії кандидата Куруса”.

Такі дії самовисуванця не сумісні із його публічними заявами про чесну кампанію. Про них буде поінформовано не лише громадськість, а й Центральна виборча комісія, Комітет виборців України. Цим питанням зараз займаються юристи Львівського обласного штабу та місцевого виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та юристи кандидата від Об’єднаної опозиції та партії “Свобода” Романа Ілика. Оцінку діям Куруса мають дати і правоохоронці.

“Дії самовисуванця розцінюємо як істеричну реакцію на публічні заяви лідерів Об’єданої опозиції про вдавану опозиційність пана Куруса, а також як спробу дискредитації беззаперечного лідера виборчих перегонів у 121 виборчому окрузі Романа Ілика”, – вважають у Львівському регіональному штабі ВО “Батьківщина”.

Відео, на якому зафіксовано особисту присутність І.Куруса у райвідділку міліції розміщено за цією ссилкою: http://www.youtube.com/watch?v=H1kcCKrCbDI&feature=youtu.be

Як відомо, напередодні із візитами на Дрогобиччині перебували лідери Об’єднаної опозиції ВО “Батьківищана” Микола Томенко та Сергій Соболєв. Під час зустрічей із виборцями та представниками ЗМІ вони чітко заявили – самовисуванець Ігор Курус, який видавав себе за опозиціонера та члена ПРП, має прямий стосунок до чинної влади, бо до реєстрації кандидатом працював керівником агенства “Відкритий світ” разом ще з одним “опозиціонером” Владиславом Каськівим. За словами ж Сергія Соболєва, згаданий кандидат не є членом ПРП уже сім років – після того як він пішов на державну службу. “Ми це підтвердили листом у Центральну виборчу комісію, і ЦВК уже прийняло рішення, що пан Курус іде самовисуванцем, а не від ПРП”, – зазначив Сергій Соболєв.

“Самозванцем” та “людиною Каськіва” назвала згаданого самовисуванця голова Львівської обласної організації “Свобода” Ірина Сех в ефірі одного з телеканалів.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

(Переглядів 353 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви