У Другому Міжнародному шаховому турнірі “Східницьке літо 2012” взяло участь 77 шахістів

24.07.2012 | Filed under: Новини

У Другому Міжнародному шаховому турнірі “Східницьке літо 2012”, який проходив у Східниці в приміщенні народного дому “Просвіта”, взяло участь 77 шахістів.

Турнір проходив за правилами швидких шахів по швейцарській системі у 7 турів; контроль часу – 15 хв. на партію кожному учаснику. За неофіційними даними турнір з шахів у Східниці став третім у Західній Україні по кількості учасників.

У турнірі взяли участь шахісти різного класу: 2 майстри спорту міжнародного класу та 28 кандидатів у майстри спорту. Географія турніру дуже широка – Київ, Львів, Херсон, Дніпропетровськ, Чернівці, Долина, Стрий, Пустомити, Борислав, Трускавець, Східниця. На турнір у Східницю приїхало 5 шахістів з Республіки Польща (м. Леско) та два шахісти з Російської Федерації (м. Москва та м. Воронеж).

Переможцями турнірі в основній категорії стали: 1 місце зайняв Голубка Петро (Долина), який отримав кубок турніру та грошову нагороду у сумі 500 грн.; 2 місце – Ярмистий Михайло (Чернівці); 3 місце – Плекан Мирослав (Дрогобич); 4 місце – Бутурин Володимир (Львів); 5 місце – Яцишин Іван (Львів). В категорії шахісти 1996 року народження і молодші 1 місце зайняв шахіст із Пустомит Воробець Дмитро, на 2 місці – Козак Дмитро (Львів), на 3 місці – Воробець Микола (Пустомити). В категорії 1998 р. н. і молодші: 1 місце – Полуліг Богдан (Львів), 2 місце – Якимчук Соломія (Борислав), 3 місце – Блюсюк Лев (Львів). В категорії 2000 р. н. і молодші: 1 місце – Оріховський Дмитро (Київ), 2 місце – Штука Мар’яна (Дрогобич), 3 місце – Соловйов Константин (Стрий). В категорії ветеранів шахів перемогу отримав Сипливий Петро з Борислава.

Прес-служба Східницької селищної ради

(Переглядів 59 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви