У неділю, 25 березня – громадські слухання

15.03.2012 | Filed under: Новини

В середу, 14 березня, у Трускавці відбулися збори активу громадської організації «Клуб греко-католицької інтелігенції міста Трускавця», який діє при парафії святого Миколая. Вів засідання голова громадської організації Володимир Шиманський. Учасники засідання одноголосно ухвалили ініціювати проведення громадських слухань з приводу забудови навколо питного озера Трускавця. Громадські слухання, які були проведені з цього питання в Народному домі 1 березня, члени ГО «Клуб греко-католицької інтелігенції» вважають нелегітимними. Так, за словами виступаючих, біля двадцяти – тридцяти працівників водоканалу, значна частина з яких не є мешканцями нашого міста, не можуть виступати від імені всієї трускавецької громади. Нагадаємо, що на громадських слуханнях 1 березня «за» забудову навколо питного озера проголосувало 14 осіб, «проти» було двоє.

Присутні з обуренням зустріли інформацію про те, що на голову організації Володимира Шиманського дозволив собі підвищувати голос секретар ради Петро Шумин. Мова йшла про вимогу громадського активіста до секретаря ради роз’яснити ситуацію і довідатися, чому міська влада не захищає інтереси громади міста, а діє виключно в інтересах інвестора. Петро Шумин підвищив голос на Володимира Шиманського у стінах Трускавецької міської ради.

Під час зборів також пролунало ряд відомих у Трускавці прізвищ підприємців, які, на думку присутніх, брали участь у перепродуванні трускавецьких земель.

Отже, трускавецьку громаду запрошують на громадські слухання до Народного дому на неділю, 25 березня 2012 року (щоб встигнути зробити це перед сесією, котра запланована орієнтовно на 28 – 29 березня). Початок слухань – 14.00. Основне питання – недопущення забудови навколо питного озера. Детальнішу інформацію матимемо після наступного засідання оргкомітету, котрий ініціює ці громадські слухання і відбудеться на початку наступного тижня.

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви