У Східниці на міжнародному шаховому турніру з швидких шахів переміг гросмейстер із Польщі

22.07.2013 | Filed under: Публікації

У Східниці (Львівська обл.) вчора, 21 липня, проходив третій міжнародний шаховий турнір з швидких шахів “Східницьке літо 2013”, переможцем якого став гросмейстер із Польщі Копчик Даніель.

У третьому міжнародному шаховому турнірі “Східницьке літо 2013” взяло участь 94 шахісти. Про престижність цього шахового турніру засвідчує те, що участь у ньому взяли 5 майстрів спорту та гросмейстер із Польщі, 19 кандидатів у майстри спорту, 34 першорозрядники. У цілому змагалися шахісти із семи країн — України, Росії, Естонії, Казахстану, Німеччини, Молдови, Польщі.

Найуспішніше на турнірі виступив гросмейстер із м. Леско (Республіка Польща) Копчик Даніель, він отримав традиційний кубок шахового турніру “Східницьке літо 2013”. Другим місцем задовольнився міжнародний майстер спорту, переможець минулорічного турніру “Східницьке літо 2012” шахіст з міста Долини (Івано-Франківська обл.) Голубка Петро. Обидва шахісти набрали однакову кількість очок, але в польського спортсмена був кращий коефіцієнт. На третьому місці львів’янин Тімошов Олександр. Четверте місце зайняв спортсмен з вадами зору Яцишин Іван (м. Львів), на п’ятому місці – Матвійчук Андрій з м. Новояворівськ (Львівська обл.), на шостому місці – Стецун Анатолій з м. Борислав (Львівська обл.). Єдина номінація серед жінок – перше місце отримала львів’янка Ольга Пластунова.

Переможцем міжнародного турніру серед юнаків вікової категорії до 10 років став львів’янин, чемпіон України до 8 років, срібний призер України до 10 років Кириченко Мар’ян. На другому місці теж житель Львова Шквір Іван. Третє місце посів Марчишин Василь з м. Новояворівськ (Львівська обл.). В номінації серед юнаків вікової категорії до 12 років переможцем став Медведик Володимир з м. Броди (Львівська обл.), юний шахіст на Чемпіонаті світу у Бразилії серед 8-річних зайняв 6 місце; на другому місці – Панчак Остап з м. Дрогобич (Львівська обл.); третє місце – Цюркар Ілля з м. Тирасполь (Молдова). В номінації юнаків вікової категорії до 14 років перше місце зайняв чемпіон Львівської області до 16 років, призер міжнародного турніру в Іспанії, Сумін Владислав (Львів); на другому місці – Кириченко Микола (м. Львів); третє місце – Дзюрак Віталій з м. Стрий (Львівська обл.)

Усім переможцями вручені грошові винагороди згідно зайнятого місця. Нагороджував переможців селищний голова Східниці Іван Піляк.

Турнір проводився за правилами швидких шахів по швейцарській системі у 7 турів. Контроль часу 15 хв. на партію кожному учаснику. Турнір зареєстрований у Женеві на міжнародному шаховому сайті ФІДЕ, має класифікацію міжнародного.

Шаховий турнір проходив за підтримки Східницької селищної ради та готельно-оздоровчого комплексу “Санта Марія”.