У Східниці за кошти селищного бюджету провели реконструкцію приміщення швидкої допомоги

29.11.2016 | Filed under: Новини

У Східниці відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення екстреної медицини катастроф. Про це ІА ZIK повідомили у Східницькій селищній раді.

Реконструкція приміщення швидкої проводилась коштом селищного бюджету Східниці. Роботи з реконструкції проводилися протягом двох років, на що було передбачено в бюджеті 1,2 млн грн.

У відкритті приміщення взяли участь селищний голова Східниці Іван Піляк, директор Служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області Юрій Пацюрка. Чин освячення відслужили священики УГКЦ о. Степана та УАПЦ о. Олексій

У новому приміщенні швидкої розміщені кабінет лікаря, маніпуляційна, кімната відпочинку для водія, душова. А також збудовано твердопаливну котельню.

За словами селищного голови Східниці Івана Піляка, на 2017 рік заплановано введення в експлуатацію ще 8 кабінетів в пункті екстреної медицини катастроф. Реконструкція приміщення проводиться з метою медичного обслуговування об’єднаної громади з центром у Східниці.

ЗІК

(Переглядів 84 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви