У Східниці за кошти селищного бюджету провели реконструкцію приміщення швидкої допомоги

29.11.2016 | Filed under: Новини

У Східниці відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення екстреної медицини катастроф. Про це ІА ZIK повідомили у Східницькій селищній раді.

Реконструкція приміщення швидкої проводилась коштом селищного бюджету Східниці. Роботи з реконструкції проводилися протягом двох років, на що було передбачено в бюджеті 1,2 млн грн.

У відкритті приміщення взяли участь селищний голова Східниці Іван Піляк, директор Служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області Юрій Пацюрка. Чин освячення відслужили священики УГКЦ о. Степана та УАПЦ о. Олексій

У новому приміщенні швидкої розміщені кабінет лікаря, маніпуляційна, кімната відпочинку для водія, душова. А також збудовано твердопаливну котельню.

За словами селищного голови Східниці Івана Піляка, на 2017 рік заплановано введення в експлуатацію ще 8 кабінетів в пункті екстреної медицини катастроф. Реконструкція приміщення проводиться з метою медичного обслуговування об’єднаної громади з центром у Східниці.

ЗІК

(Переглядів 84 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви