У «Спортовці» пройшли обласні змагання з баскетболу та плавання

07.04.2014 | Filed under: Новини

До Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, який Організація Об’єднаних Націй відзначає 6 квітня, з 3 по 5 квітня у спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького ДЮСК «Спортовець» спільно з Львівською обласною ДЮСШ (директор Мирослав Возний) організовано та проведено обласний турнір з баскетболу серед юнаків 1999-2001 р.н. Обслуговувала змагання суддівська бригада ДЮСК «Спортовець». Головний суддя змагань – Любомир Мацькович.

Переможцями турніру стала команда вихованців відділення баскетболу ДЮСК «Спортовець» (тренер ДЮСК – Віктор Пічугін). Друге місце у активі обласної ДЮСШ Дрогобича. Третє та четверте місця посіли юні баскетболісти зі Львова та Самбора.

А 4-5 квітня 2014 р. у Червонограді команда ДЮСК «Спортовець» взяла участь у Чемпіонаті області серед молоді Львівщини з плавання. Чемпіонами та призерами змагань в особистому заліку стали вихованці відділення плавання ДЮСК «Спортовець»: Савка Богдан – І м. 50 брас, ІІІ м. 100,200 брас; Коцибан Владислав – І м. 50 в/с, ІІ м. 50 бат.; Смеречинська Софія – ІІ м. 100 н/с, ІІІ м 200 н/с, 50 бат.; Кісак Галина – ІІ м. 50 бат.; Уєчко Вікторія – ІІІ м. 200 в/с.

У командних видах програми трускавецькі дівчата вибороли ІІ місця в естафетному плаванні на дистанціях 4х50 в/с та 4х50 комб. (Кісак Галина, Уєчко Вікторія, Беляк Марта, Смеречинська Софія). Підготували призерів чемпіонату Львівщини серед молоді тренери відділення плавання ДЮСК «Спортовець» Андрій Жгута, Олег Кирчей та Богдан Смеречинський.

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець» 

(Переглядів 145 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви