У «Спортовці» розпочався Всеукраїнський турнір з боксу «За мир та єдність України»

18.10.2019 | Filed under: Новини

Сьогодні, 18 жовтня, в Трускавецькому ДЮСК «Спортовець» розпочався Всеукраїнський турнір з боксу «За мир та єдність України» серед юнаків 10-15 років. З вітальним словом до учасників турніру звернулися міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, головний суддя змагань Петро Яцик, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, воїн-АТОвець, представник ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» Роман Гарасим`як. У відкритті турніру також взяли участь начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак та начальник відділення Державного казначейства у м. Трускавець Володимир Путь. З невеличкою концертною програмою перед учасниками турніру виступили вихованці циркової студії «Каскад» (керівник Микола Добровольський).

– Вітаю всіх на відкритті Х Всеукраїнського турніру з боксу! Приємно, що така велика кількість спортсменів приїхала сьогодні до Трускавця! Хочу побажати всім показати на цьому турнірі свої найкращі здібності і приємно здивувати своїх тренерів! Зі святом спорту, зі святом боксу всіх вас! – звернувся з вітальним словом до спортсменів міський голова Андрій Кульчинський.

Всеукраїнський турнір з боксу «За мир та єдність України» проходитиме в Трускавці на базі ДЮСК «Спортовець» три дні і завершиться 20 жовтня. Початок змагань 19 жовтня о 12.00, 20 жовтня о 10.00. Вхід вільний. Запрошуємо на видовищне свято боксу!

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви