У Стебнику закриття та реорганізацію шкіл вважають неприпустимими

24.05.2016 | Filed under: Новини

На сьогодні, 24 травня, у Стебнику скликається позачергова сесія. Відповідне розпорядження підписав міський голова Петро Старосольський. На порядку денному – одне питання «Про визнання недоцільним та неприпустимим проведення реорганізації шкіл м. Стебник». Текст проекту рішення опубліковано на офіційному веб-сайті Стебницької міської ради. Подаємо його для ознайомлення:

«Розглянувши лист виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 18.05.2016 за №3-30/4072 щодо надання згоди на реорганізацію двох шкіл І-ІІІ ступеня в м. Стебнику у школи І-ІІ ступеня та ліквідації ЗОШ №13 І ступеня, враховуючи зростання соціальної напруги в місті, звернення батьківських та трудових колективів навчальних закладів міста та результати громадських слухань в місті, беручи до уваги проект Закону України «Про середню освіту» , а також перспективу об`єднання територіальних громад, керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Визнати недоцільним та неприпустимим проведення реорганізації шкіл І-ІІІ ступеня в м. Стебнику у школи І-ІІ ступеня та ліквідацію ЗОШ №13 І ступеня в м. Стебнику.

2. Рекомендувати:

2.1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради:

– розробити комплексну Програму реформ освітньої галузі Дрогобича та Стебника з врахуванням майбутньої адміністративно-територіальної реформи та нової редакції Закону України «Про середню освіту»;

– до моменту затвердження даної Програми реформ не проводити реорганізацію шкіл

2.2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради провести аналіз штатних одиниць та привести його у відповідність до чинного законодавства з урахуванням доцільності посад.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань духовності, освіти та культури і охорони здоров`я, у справах молоді, спорту та екології (І. Товарницька)».

(Переглядів 77 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви