У Трускавці 50% мешканців у травні будуть мати цілоденне водопостачання

22.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У Трускавці північний бік міста (вул. Бориславська, Сагайдачного) у травні буде мати цілоденне водопостачання. Про це повідомив кореспондент ЗІКу з посиланням на генерального директора ТзОВ «Альфа плюс» Віктора Возняка.

«Четвертий мікрорайон вже має цілоденне водопостачання. Буває, що в цьому мікрорайоні вода відключається через аварії. З травня планується, що північна частина міста буде мати цілоденне водопостачання, а це майже половина мешканців міста. До кінця року ми можемо говорити про цілоденне водопостачання цілого міста», – сказав він.

За словами Віктора Возняка, ТзОВ «Альфа плюс» відновила фінансування на виконання концепції реформування водопровідного-каналізаційного господарства міста Трускавця. Зараз підприємство розробляє проект на врегулювання тисків, що дозволить тримати тиск на рівні 5 атмосфер.

Трускавецька міська рада та ТзОВ «Альфа плюс» на виконання концепції реформування водопровідного-каналізаційного господарства міста Трускавця інвестувала 33,424 млн грн  згідно договору про виконання взаємних обов’язків із  розвитку водопостачання та водовідведення в місті Трускавці. ТзОВ «Альфа плюс» інвестувала 21,233 млн. грн., Трускавецька міська рада 12,191 млн. грн. (в тому числі за рахунок коштів міського бюджету – 10,538 млн. грн.  та пайової участі ТзОВ «Трускавецький водоканал – 1,652 млн. грн.). У грудні 2009 року та протягом цього року в покращення водопостачання міста «Альфа-плюс» вклала 3,5 млн. грн.

www.zik.com.ua

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви