У Трускавці освятили храм св. пророка Іллі (+ фото, відео)

05.08.2019 | Filed under: Публікації

4 серпня в м. Трускавець відбулось освячення храму на честь св. пророка Іллі. Чин освячення здійснив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Відтак єпископ відслужив Божественну Літургію в новоосвяченому храмі у співслужінні о. Петра Івасівки, декана трускавецького, о. Ярослава Шафрана, адміністратора храму, священиків Трускавецького деканату та інших деканатів єпархії.

Під час проповіді владика Ярослав зазначив, що подія освячення церкви є свідченням глибокої віри багатьох людей, виявом щирої любові до Бога тих, хто постійно піклується про красу та велич Господньої святині.

– Сьогодні ми освятили цей величний храм, але не можемо заспокоїтись, нібито вже осягнули все, чого прагнули. І не тільки тому, що ще немало залишається зробити для облаштування і прикрашення цих стін, щоб вони стали справді гідною оселею для Всевишнього, Який сьогодні особливим чином замешкав тут, в першу чергу — через посвячення Його Престолу, — сказав проповідник. Відтак єпископ пояснив вірним, яке значення храм відіграє в житті християнина.

Спорудження рукотворного храму служить для розбудови нерукотворних храмів. «Ці духовні храми людських душ сьогодні потребують бути оновленими, бо у минулому столітті вони були десятиліттями нищені комуністичним режимом, а у ХХІ ст. наражаються на не меншу небезпеку зі сторони невидимого ворога, який підступно намагається вбити в людській душі все святе, стираючи грань між добром і злом, пропагуючи вседозволеність, споживацтво та гедонізм», — зазначив проповідник. Владика Ярослав висловив сподівання, що в ноосвяченому храмі продовжуватиме звучати голос св. Іллі, небесного покровителя цієї святині, який «ревно нагадуватиме про віру в Єдиного Бога, закликатиме до виконання Його заповідей і відвертатиме від поклоніння ідолам цього світу — розпусті, аморальності, алкоголізму, брехні, несправедливості».

Храм — це місце, де людина утверджується у вірі, це «печера Воскресіння», до якої прибули апостоли і жінки-мироносиці та зміцнились у вірі у воскресіння Ісуса. «Зайшовши у гріб, в якому поклали Христа, вони переконались, що Христову Істину нездатні вбити брехня, обман, підступ і зрада. Саме звідси вони побігли сповістити іншим, що Христос переміг смерть», — сказав владика Ярослав. Почуте й пережите у цьому храмі, спонукає людей нести євангельську звістку у свої домівки і виховувати нащадків добрими синами й дочками своєї Церкви та відповідальними громадянами. «Поширюймо віру в Христа у місцях нашого навчання, роботи та дозвілля, щоб розділити радість Христового спасіння з усіма нашими близькими та знайомими», — закликав вірних владика Ярослав.

Після завершення богослужіння владика Ярослав подякував о. Ярославу, вірним, жертводавцям і будівничим, які подбали про будівництво новоосвяченого храму.

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, фото Ігоря Ластовецького

Відео:

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви