У Трускавці побувала урядова делегація з Султанату Оман

19.08.2019 | Filed under: Новини

15-16 серпня Міжнародну реабілітаційну клініку професора Козявкіна відвідала офіційна урядова делегація із Султанату Оман. Про це інформує офіційна Фейсбук=-сторінка клініки Козявкіна.

До складу делегації ввійшли Аль-Тоубі Аамір Хаміс Хальфан, Аль-Сулаймі Нассер Салім Гаріб, Аль-К`юмі Айва Халіфа Алі та Аль-Джейлані Мубарак Саід Мубарак.

В перший день візиту, 15 серпня, гості мали можливість послухати доповідь заступника генерального директора з медичних питань Михайла Гордієвича, який детально пояснив головні аспекти реабілітації, а пізніше наживо побачити весь процес реабілітації пацієнтів за Методом професора Козявкіна та поспілкуватись з пацієнтами.

Наступного дня до робочої групи приєднались наукові співробітники клініки, а саме зав. відділом інноваційних технологій Олег Качмар та науковий співробітник Анна Кушнір, які мали нагоду розказати та поділитись тим, які успіхи має Метод професора Козявкіна у науковому світі.

Приймали гостей президент Kozyavkin Medical Group, професор Володимир Козявкін, директор Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна Наталія Козявкіна та виконавчий директор Vivus Medical Rehabilitation company Халіль Ель-Атаб.

Під час зустрічі було домовлено, що найближчим часом буде призначено дату наступної робочої зустрічі, яка може стати початком довготривалої та плідної співпраці.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви