У Трускавці побувала урядова делегація з Султанату Оман

19.08.2019 | Filed under: Новини

15-16 серпня Міжнародну реабілітаційну клініку професора Козявкіна відвідала офіційна урядова делегація із Султанату Оман. Про це інформує офіційна Фейсбук=-сторінка клініки Козявкіна.

До складу делегації ввійшли Аль-Тоубі Аамір Хаміс Хальфан, Аль-Сулаймі Нассер Салім Гаріб, Аль-К`юмі Айва Халіфа Алі та Аль-Джейлані Мубарак Саід Мубарак.

В перший день візиту, 15 серпня, гості мали можливість послухати доповідь заступника генерального директора з медичних питань Михайла Гордієвича, який детально пояснив головні аспекти реабілітації, а пізніше наживо побачити весь процес реабілітації пацієнтів за Методом професора Козявкіна та поспілкуватись з пацієнтами.

Наступного дня до робочої групи приєднались наукові співробітники клініки, а саме зав. відділом інноваційних технологій Олег Качмар та науковий співробітник Анна Кушнір, які мали нагоду розказати та поділитись тим, які успіхи має Метод професора Козявкіна у науковому світі.

Приймали гостей президент Kozyavkin Medical Group, професор Володимир Козявкін, директор Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна Наталія Козявкіна та виконавчий директор Vivus Medical Rehabilitation company Халіль Ель-Атаб.

Під час зустрічі було домовлено, що найближчим часом буде призначено дату наступної робочої зустрічі, яка може стати початком довготривалої та плідної співпраці.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви