Китайська допомога Трускавцю

17.04.2020 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, днями Трускавець отримав подарунок від китайського міста-побратима Ліян. Так, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський отримав для потребуючих громадян міста п’ять великих картонних ящиків загальною вагою близько ста кілограм із одноразовими захисними масками. Орієнтовна кількість масок – 40 тисяч штук. Маски будуть розповсюджені за допомогою соціальних служб. Це перший випадок допомоги Китаю конкретному українському містові.

Нагадаємо, що два роки тому, а саме 10 квітня 2018 року, курорт Трускавець (Україна) та місто Ліян (Китайська Народна Республіка) уклали договір про партнерство.

На фото: гуманітарна допомога для Трускавця 17.04.2020 р.; підписання угоди про партнерство між Трускавцем та Ліяном 10.04.2018 р.; візит делегації з Ліяну до Трускавця 30.04.2018 р.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви