У Трускавці пройде І Східноєвропейський Форум гостинності і курортології

14.01.2019 | Filed under: Публікації

27-28 лютого 2019 року у Трускавці в готельно-курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття» буде проходити Перший Східноєвропейський Форум гостинності і курортології.

Захід має на меті вперше зібрати в одній локації людей, котрі займаються діяльністю в сфері гостинності і курортології в Карпатському регіоні Східної Європи і від котрих напряму залежить подальше зростання вказаної індустрії та розвиток цього регіону в цілому. Друга генеральна мета – показати інвестиційну привабливість туристично-рекреаційного Карпатського регіону Європи.

На Форум запрошені представники самоврядування міст-курортів, керівники і власники готельно-ресторанної сфери, реабілітаційних і оздоровчих закладів України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини. До участі в Форумі долучаться представники бізнесу, влади, дипломатичного та депутатського корпусів названих вище країн, окремі міністри урядів, директори аеропортів та туристичних компаній.

Гості і учасники Форуму матимуть змогу обговорити проблеми сфери, котра на даний час є основною і найбільш перспективною в Карпатському регіоні, розглянути перспективи розвитку міст-курортів та сфери гостинності, а також ознайомитись з новітніми методиками оздоровлення та реабілітації, перейняти позитивний досвід один в одного.

Проходити захід буде в форматі пленарних засідань у формі панельних і презентаційних дискусій, на котрих учасники і гості матимуть змогу поділитись власним досвідом та висловити своє бачення конкретних питань.

В рамках Форуму буде відбуватися урочисте вручення відзнаки «Кришталевий лотос» в декількох номінаціях – людям, закладам та заходам, які популяризують Карпатський регіон Європи. Голова Президії журі Микола Величкович – народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВРУ  з питань сім’ї, молодіжної  політики спорту і туризму,

Засновником Форуму виступив Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України» в співпраці з Комітетом ВРУ з питань сім’ї, молодіжної  політики спорту і туризму при організаційній підтримці Львівської обласної державної адміністрації, Трускавецької міської ради та Інституту транскордонної співпраці та європейської інтеграції

Патронування здійснюють Комітет ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму; голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка; міський голова Трускавця Андрій Кульчинський

Генеральні партнери: ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття», ТзОВ «Еко-Оптіма», ГК «Буковиця», ТзОВ «Будівельні технології XXI століття», СТК «Трускавець 365».

– Цього року «Кришталевий Лотос» відбуватиметься в іншому, значно ширшому форматі, – розповідає голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько.  – Як і зазначалось на минулорічній церемонії вручення цієї відзнаки, в цьому році вона об’єднає представників сфери гостинності і курортології країн Карпатського регіону Європи. І буде вручатись в рамках проведення Форуму гостинності і курортології. Це перший профільний захід такого плану в Карпатському регіоні Європи. А відзнака «Кришталевий Лотос» буде європейською відзнакою. Сподіваюсь, що і захід, і відзнака матимуть популярність і щорічно кількість учасників буде тільки зростати. А те, що такий Форум буде відбуватись саме в Трускавці, дасть додаткову позитивну репутацію місту-курорту. І попри пропозиції робити цей захід в інших європейських містах я дуже щасливий з того, що зміг переконати партнерів, співорганізаторів, владу допомогти зробити це саме в українському місті-курорті Трускавець. Отож, запрошую до участі, а також до партнерства.

Детальніше про Перший Східноєвропейський Форум гостинності та курортології – на сайті http://crystal-lotus.pro

Степан Гнатків

Фото: після церемонії вручення «Кришталевого лотосу» в 2018 р.

(Переглядів 544 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви