У Трускавці роботи щодо забезпечення міста цілодобовим водопостачанням виконано на 45%

03.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Міський голова Трускавця Лев Грицак заявляє, щодо забезпечення цілодобовим водопостачанням у місті вже витрачено близько 30 млн. грн. Про це він сказав 28 жовтня, в четвер, у Трускавці в приміщенні кінотеатру «Злата», де відбувалася  зустріч громади Трускавця з кандидатами на посаду міського голови.

   «Власної прісної води курорт не має і ми змушені купувати її у «Дрогобичводоканалі». Тому на сесії ухвалили нову концепцію розвитку водопостачання міста, що передбачає створення нового водозабору на річці Стрий, заміну всіх старих міських мереж, ці роботи вже виконано на 70%. Та планується запровадити контроль за витратами в системі водопостачання. Крім, цього щоб запобігти гідроударів спричинених перепадами по висоті  було погоджено, що на вулицях Мазепи та Городище на гілках водопроводів будуть встановлені камери з регуляторами тиску», – сказав він.

На сьогоднішній день збудовано насосну станцію. В систему міської водомережі  як резервне включене Доброгостівське озеро. Що дозволило мешканцям так званого 4 мікрорайону мати цілоденне водопостачання. «Можна зробити 99% проекту, але він не запрацює. На сьогоднішній день програма реалізована відсотків на 45»- сказав Лев Грицак.

Трускавецька міська рада та ТзОВ «Альфа плюс» на виконання концепції реформування водопровідного-каналізаційного господарства міста Трускавця інвестувала 33,424 млн. грн. згідно договору про виконання взаємних обов’язків по розвитку водопостачання та водовідведення в місті Трускавці: ТзОВ «Альфа плюс» інвестувала 21,233 млн. грн., Трускавецька міська рада 12,191 млн. грн.( в тому числі за рахунок коштів міського бюджету -10,538 млн. грн. та пайової участі ТзОВ «Трускавецький водоканал – 1,652 млн. грн.).

Інформаційно – аналітична служба Трускавецької міської ради

(Переглядів 12 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви