У Трускавці стартує Школа розвитку особистості та лідерства

З 1 листопада у Трускавці стартують тренінгові програми розвитку особистості та лідерства. Про це інформує наше власне джерело. Організовує тренінги Центр успіху та розвитку особистості, який очолює досвідчений педагог-методист (30-річний стаж роботи), автор ряду книг та спеціаліст з питань лідерства Тетяна Доценко.

Тренінгова програма «Досягаємо успіху» має своєю метою сприяння дітям, молоді, батькам та педагогам у процесі формування всебічно розвиненої гармонійної особистості, зазначає Тетяна Доценко. Як каже очільниця Центру успіху та розвитку особистості, батьки повинні розуміти, що хороші результати ЗНО ще не є гарантією того, що їхня дитина зможе реалізувати свій потенціал у житті, стати успішною та почати будувати хорошу кар`єру.

Протягом навчального року кожен учасник Програми має можливість пройти 8 захоплюючих і корисних тематичних тренінгів (80 цікавих, активних, розвиваючих годин). Усі заняття проводяться у групах відповідно до вікових категорій дітей. Зміст, виклад матеріалу, ігрові моменти, вправи та інші форми роботи відповідають віковим особливостям дітей кожної групи.

Програма «Досягаємо успіху» має три рівні реалізації – 1) старт, 2) удосконалення, 3) майстерність лідера. Розраховані тренінги для дітей та молоді віком від 6 до 18 років.

Для прикладу, серед тем першого рівня програми «Досягаємо успіху. Старт», є такі заняття: «Вчимося успішно, розвиваємося свідомо», «Розвиваємо мислення», «Спілкуємося вільно», : «Формуємо лідерські якості»,  «Виступаємо публічно», «Пізнаємо секрети успіху», «Вивчаємо економіку», «Бережемо здоров’я. Створюємо свій стиль. Знаємо правила етикету». Це перша програма для найменших, є ще другий та третій рівні – Програми «Досягаємо успіху. Удосконалення» та “Майстерність лідера і організатора” (це вже для середнього та старшого шкільного віку і молоді).

Як бачимо, тільки із заголовків видно, наскільки потрібні практичні навички даються дітям. На жаль, сучасна школа в Україні попри перманентні реформи і далі забиває голови наших дітей всіляким непотребом, перевантажує знаннями, які навряд чи в майбутньому комусь знадобляться. Тут же бачимо чітку зорієнтованість на практичне життя – вміння публічно виступати, розбиратися в економічних справах, вміти мислити та позбавлятися комунікативних бар’єрів тощо.

Детальніша інформація про програму «Досягаємо успіху. Старт» – на сторінці в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/887079968123450/

А влітку передбачена  можливість (за бажанням батьків та дітей) продовжити навчання в тренінгово-розважальній програмі «Місто щастя», яка реалізовується у форматі літнього табору.

Тренінгова Програма допоможе:

– забезпечити психологічну готовність і сформувати потребу дитини, підлітка, молодої людини  розвиватися, вчитися, пізнавати нове, працювати на досягнення успіху в усіх сферах свого життя;

– організовувати себе і свою діяльність;

– налагоджувати комунікативні зв’язки, спілкування;

– долати труднощі, стати більш стійким до стресів, правильно реагувати в складних ситуаціях;

– визначитися зі своїми бажаннями щодо майбутньої професійної діяльності;

– розкрити потенціал дитини чи підлітка, молодої людини розвивати таланти та здібності.

Форми та методи реалізації Програми:

– рольові, ситуативні, творчі ігри;

– логічні, психологічні вправи, відео та аудіо вправи;

– бесіди, дискусії, обговорення, елементарний аналіз;

– навчальні, розвиваючі і творчі завдання;

– інсценізація, театралізація, арт-терапія, казкотерапія;

– конкурсно-розважальні програми, вернісажі творчості і досягнень.

– екскурсії, зустрічі з фахівцями студій, офісів, організацій, підприємств, представниками влади, бізнесу;

– комплексний підхід: групова та індивідуальна робота з дітьми, заняття та консультації батьків.

У результаті навчання у тренінговій програмі кожен учасник:

– навчиться розуміти себе, свої бажання, наміри, сильні і слабкі сторони та їх наслідки;

– зрозуміє необхідність, методи і плюси самоорганізації, саморозвитку, самовдосконалення, самореалізації;

– зможе налагоджувати комунікативні зв’язки з ровесниками, дорослими, людьми різних сфер діяльності, різних рівнів, різних соціальних категорій;

– отримає навики роботи в команді і з командою;

– ознайомиться зі шляхами подолання з можливих труднощів, які можуть виникати у житті;

– стане впевненішим у собі;

– отримає навички ораторського майстерності, основ психології спілкування, комунікабельності, ведення переговорів;

– сформулює свої прагнення, мрії, надії, розробить план їх здійснення, з’ясує необхідні для цього ресурси;

– удосконалить логічне, творче, креативне мислення, кмітливість і вміння шукати правильні відповіді, рішення, варіанти поведінки в різних ситуаціях;

– відкриє і/або вдосконалить свої лідерські та організаторські навички та вміння;

– чудово, змістовно і активно проведе час і отримає море позитивних емоцій та енергії.

Кількість учасників у групі: 7-15 осіб.

Графік занять: 2 заняття в тиждень по 1 годині 15 хв.

Контактна особа:  Тетяна Миколаївна Доценко, тел. 096-839-07-93,   073-164-81-04.

(Переглядів 296 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви