У Трускавці цієї суботи відбудеться фотовиставка «Обираючи Європу», – Народний Контроль

12.06.2015 | Filed under: Публікації

Цієї суботи, 13 червня, Трускавецькі активісти «Громадського руху «Народний Контроль» організовують у місті фотовиставку  «Обираючи Європу». Стелажі зі світлинами найяскравіших моментів боротьби українців за європейський вибір в період 2013-2014 років будуть розміщені поблизу Стебницького кільця (р-н) магазину «Болоння» з 12 год по 14 год і по вул.Мазепи (р-н Рукавички) з 15 год по 17 год..  Під час проведення акції у місті роздаватимуться тематичні буклети «Громадського руху «Народний Контроль», а також можна буде поспілкуватися з координатором Народного Контролю у Трускавці Святославом Грабовським.   Таким способом громадські діячі прагнуть нагадати владі та суспільству, що інтеграція в Європу була головною вимогою Революції Гідності і далі залишається метою для України.

Акція «Обираючи Європу» вже відбулася в десятьох областях України, де її організували осередки «Громадського руху «Народний Контроль». Відтак, світлини можна було побачити на головних площах  міст  Львова, Тернополя, Хмельницького, Чернівцях, Рівне, Івано-Франківська, Житомира, Луцька, Коломиї, Кіровограда. Тим часом активісти Народного Контролю організували фотовиставку у Дрогобичі та Червонограді.

Нагадаємо, ще до майданівських подій «Громадський рух «Народний Контроль» організовував ряд круглих столів під гаслом «Обираючи Європу». У вересні 2013 року активісти «Народного Контролю» розтягнули 300 метровий прапор Євросоюзу і пронесли його містом Лева від пам’ятника Тарасові Шевченку до стадіону. Більше того.  «Громадський рух «Народний Контроль» був одним із ініціаторів створення Комітету Майдану Львівщини. «Народний Контроль» організував можливість постійного перебування у Києві кількох тисяч майданівців із західноукраїнських областей. Активісти «Народного Контролю» разом з дієвими львів’янами створили та очолили «Народну Самооборону» Львівщини, яка до сьогодні продовжує свою профільну діяльність через участь у програмі «Львів – безпечне місто» та організовуючи роботу Центрів забезпечення АТО.

Зазначимо, «Громадський рух «Народний Контроль» створений у 2012 році з ініціативи львівських журналістів та громадських активістів, які в час режиму Януковича, не звертаючи увагу на згортання демократії, тиск на опозиційні політичні сили, переслідування громадських активістів та скорочення свободи слова, не боялися писати і говорити правду. Одним з ініціаторів створення «Громадського руху «Народний Контроль» є народний депутат України, секретар парламентського Комітету протидії корупції Дмитро Добродомов. Лідерами обласних організацій «Народного Контролю» є відомі в регіоні журналісти та громадські діячі. У Львівській області лідером «Громадського руху «Народний Контроль» є депутат Львівської міської ради, керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, у Трускавці – Святослав Грабовський.

(Переглядів 207 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви