У Трускавці вшанували людей поважного віку

01.10.2018 | Filed under: Новини

1 жовтня в усьому світі відзначається День людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Урочистості з нагоди свята пройшли і в курортному Трускавці, в територіальному центрі обслуговування одиноких та непрацездатних громадян (директор Олена Пилат) на Стебницькій, 66.

Святково прибрані вхід та зали, святкова урочиста атмосфера, поважні гості, частування, музики та слова молитви – нічого не забракло в цей день у терцентрі. Свято прикрасили своєю присутності представники влади – міський голова Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко, начальник управління праці та соцзахисту населення Віра Ільницька. Вони прийшли не з порожніми руками – палиці для скандинавської ходьби поповнять і так солідну матеріально-технічну базу терцентру. Також на урочистості з нагоди Міжнародного Дня людей поважного віку прийшли друзі та партнери з Управління Пенсійного фонду – Наталія Шуляк та Руслана Каніна. Громадську організацію «Рада Старійшин» на святі представляв її почесний голова Борис Кривко.

Захід розпочали з молитви, яку попровадив отець-сотрудник парафії св. Миколая Василь Нестер, він же освятив нові приміщення терцентру. Концертну програму розпочали з виступів дітей, а «цвяхом» програми стали виступи колективів, котрі діють при терцентрі: «Золотий вік» та «Сусідки». До речі, колективи з Трускавця взяли участь у фестивалі «Золоті роки», котрий проходив минулої суботи у Львові. Колектив «Сусідки» в цьому році відзначає свій срібний ювілей.

Міжнародний День людей похилого віку пройшов у теплій, щирій та зворушливій атмосфері. Працівники територіального центру зуміли створити для своїх підопічних та гостей справжнє свято. А чого ще людині треба, коли їй під 80?

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви