У Женеву приїхали диверсанти чи будівельна бригада в наколках?

25.07.2014 | Filed under: Некатегоризовано

Сьогодні на нижньому бюветі, за плакатами Трускавецькурорту, близько 18 години я став свідком дивноі розмови. Якийсь ділок років під 50 розмовляв з групою дегенератів, яких було десь п’ятнадцять. Ділок представився присутнім бізнесменом з Донецька, бізнес якого був по його словам розбомблений і йому його друзі, власники Женеви, де поселили присутніх, пообіцяли об’єкт в Хирові, де треба ніби зробити реконструкцію.
Затримка з роботою по його словам виникла з-за тамтешніх людей, які почали протестувати проти привозу посторонніх людей  в той час коли їх односельчан мобілізують в армію. Він пообіцяв, днів через два вони будуть на місці і пообіцяв ім виробити посвідчення якоісь військовоі громадськоі організаціі, яка іх убереже від міліціі. Він перепитав хто звідки і присутні перечислили Кривий Ріг, Мелітополь Донецьк. Ділок сказав, що один з них бригадир, а донецький є керівником, а він є самим старшим. Присутні були схожі на наркоманів, один мав всі руки в наколках. На будівельників ніхто не був схожий.
Послухавши цю розмову я вийшов з-за спин присутніх і попередив, що ми візьмем все під контроль та пішов шукати фотоапарат.
Я дуже шкодую, що не мав в цей момент фотоапарата. А коли я повернувся тої “бригади” вже не було.
Сьогодні мені знайома розказала, що в неї на ринку в Бориславі вкрали товар, що роками не спостерігалося. Жаліються і інші, які стали жертвами хвилі пограбувань, що прокотилася останнім часом. Таке враження, що шваль, злодіїв та наркоманів попривозили для дестабілізації ситуації. Тому ми маємо відновити загони охорони порядку, а міліція за допомогою камер відеоспостереження дослідити та проаналізувати дану ситуацію біля бюветі та доповісти громаді. Це її обов’язок.

Оновлено: Отже тих, кого зі Сходу України возили тітушками на Майдан бригадири режиму Януковича привезли до нас для здійснення диверсій.
Так у ніч із п’ятниці на суботу приблизно о 23:30 будинок на вулиці Стрілецькій, 1 у Львові, де проживає мер міста Андрій Садовий разом із сім’єю, був обстріляний із протитанкового гранатомета.
Про це повідомляє Zaxid.net.
Ще раз закликаю відновити загони самооборони і разом з міліцією перевірити всіх чоловіків зі сходу, які групами, з невідомими цілями перебувають на нашій території. Особливо санаторії де можна сховатися великі групи людей.

Слава Україні !

Інформація від Сергія Розори

(Переглядів 827 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви