Зросте плата за відвідування дитячих садочків…

15.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Оплата за відвідування дитячого садка збільшується  з 5 до 6 гривень на день, для дітей компенсуючої групи вона становитиме 4,50 (таких дітей у Трускавці є 150. Для дітей з сімей, де виховується по 3 і більше дітей до 18 років, передбачено знижку на 50%, тому такі діти платитимуть по 3 (загальна група) чи 2,25 (компенсуючи), таких дітей в місті 40. Зовсім не платитимуть діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди та діти з малозабезпечених сімей, яких у Трускавці 21 дитина.

Нові розцінки вступають в дію у Трускавці з 1 травня. Загальна вартість перебування дитини в садочку (власне вартість харчування) – 12 гривень 50 копійок, це найкращий показник в регіоні. Слід теж зазначити, що загальна кількість дітей, які відвідують дитсадки у Трускавці – 738, хоча не всі вони з Трускавця. Це, між іншим, найкращий показник по Львівській області. Влаштувати дитину в садочок у Трускавці набагато легше, ніж в сусідньому Бориславі, не кажучи вже про Стебник, де потрібно записуватися в довгі черги.

…та музеїв

Зростає такса за відвідини музею – рішення про це прийняв міськвиконком. Причина – музеї, які перебувають на балансі відділу культури (музей Михайла Біласа та музей історії міста), давно вже не заробляють самі на себе, стан фінансування плачевний, а тарифи на платні послуги потрібно було збільшувати ще принаймні два роки тому.

Якщо раніше ціна за вхідний квиток для дорослих була 2 гривні, то тепер вона становитиме 4, вартість дитячого квитка зросла в двох музеях з 50 копійок до 1 гривні. Дещо збільшено і вартість за проведення групових екскурсій. А пенсіонери, які раніше платили за відвідання музею 1 гривню, тепер оплачуватимуть купюрою з зображенням Ярослава Мудрого.

Власна інформація

(Переглядів 70 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви