Українські футболісти здобули перемогу на Всепольському футбольному фестивалі

06.12.2016 | Filed under: Публікації

3-4 грудня в польському місті-курорті Риманув-Здруй проходив Другий Всепольський дитячий футбольний фестиваль (для дітей 2007 року народження). За сприяння міністерства спорту і туризму Польщі, уряду ґміни Риманув і бурмістра Войцєха Фарбаньця, фестиваль організував футбольний клуб «Актів-Про», вихованці якого цього року брали участь у футбольному турнірі «Кубок Роміка» в Старому Самборі.

До участі у фестивалі була запрошена ГО «Європейська інтеграція України», яка і представила на футбольному турнірі єдиних учасників з України – команду дитячої футбольної спортивної школи «Карпати» (Львів).

На запрошення голови правління ГО «ЄІУ» Івана Цегенька спортивну команду очолив безпосередньо директор цієї школи, котрий очолює її вже 30 років, Ігор Савицький. Ігор Васильович віддав перевагу футбольному фестивалю в Римануві, незважаючи на те, що вихованці цієї школи цими вихідними брали участь ще в двох футбольних турнірах, які проходили в Польщі.

В турнірі в Римануві крім «Карпат» взяли участь ще 8 команд зі всієї Польщі. Стикові ігри відбувались два дні в спортивній залі. Кожен матч тривав 20 хвилин. Інтрига зберігалась до самого кінця, оскільки рівень учасників був дуже високий. Але на другий день вже визначились фаворити: команди з України, Стальової Волі та Нового Сонча.

– Всі матчі відзначалися надзвичайною динамікою, були видовищні та цікаві, – розповів голова правління ГО «ЄІУ» Іван Цегенько. – Кожна команда грала зі всіма суперниками і переможець визначався підрахунком набраних очок. Непоганий рівень демонстрували команди з Нового Сонча та Стальової Волі. Але дякуючи команді з Перемишля, яка в передостанній грі виграла від футболістів з Нового Сонча і безпрограшній грі «Карпат» другого дня, перемогу в турнірі здобули юні футболісти з України.

Як відзначили гості з України, футбольний фестиваль був дуже добре організований. Футболісти мали змогу грати у футбол в сучасному спортивному залі, а після ігор – гарно відпочити. Призи і відзнаки на цьому фестивалі отримали всі футболісти. Дітей також відвідав Святий Миколай, адже в Польщі він приходить на два тижні раніше (6 грудня).

На завершення голова громадської організації «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько пригостив всіх учасників і глядачів, які були присутні на закритті фестивалю, українськими цукерками.

Степан Гнатків

(Переглядів 122 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви