Всесвітній фонд природи WWF у середу, 1 березня, розповів про початок всеукраїнської програми «Разом за природу», мета якої — популяризувати українські Карпати, а також допомогти зберегти та відновити їх величні ліси.
Олена Тарасова-Красієва, національний координатор WWF в Україні, представила результати діяльності Фонду в нашій країні й останній звіт про стан довкілля на планеті Living Planet Report 2016. За даними звіту, щороку людство споживає більше ресурсів, ніж встигає відновити наша планета. Якщо тенденція не зміниться, то у 2030 році для забезпечення потреб нам знадобиться дві Землі.
– Щоб змінити поточну ситуацію, варто діяти разом, — наголосила координатор WWF в Україні.
Партнерів у збереженні природи WWF шукає в урядах, громадському секторі, бізнесі й серед звичайних громадян. В Україні першим досвідом корпоративного партнерства WWF стала співпраця з ТМ «Моршинська».
Першим етапом програми «Разом за природу» стане підтримка Карпатського національного природного парку, Національного природного парку «Сколівські Бескиди» та Національного природного парку «Синевир».
– Зберегти й відновити природу Карпат — це можливість покращити стан води й повітря, місце життя й відпочинку українців, — зазначив директор департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології України Ігор Іваненко. — Природно-заповідні території Карпат — це той спадок, який ми з гордістю передамо прийдешнім поколінням. Спільні зусилля з відтворення та збереження лісів є довготривалими інвестиціями, що допомагають охороняти природу вже сьогодні, а також налагоджувати діалог з місцевими громадами та створювати імідж нашої країни на міжнародній арені.
– Моршинське родовище — одне з небагатьох у світі джерел чистої природної води, яка походить з Карпатського регіону. Як соціально відповідальний бренд, ми хочемо віддячити природі, яка створила унікальну мінеральну воду, — пояснив Марко Ткачук, генеральний директор IDS Borjomi Ukraine. В рамках першого етапу проекту вже навесні планується висадити до 20 тисяч саджанців на 5 га знеліснених територій Карпат.
Кожен українець має можливість долучитися до цієї ініціативи і подарувати Карпатам своє іменне дерево! Дізнатися, як це зробити, а також знайти іменне дерево можна буде на сайті www.zapryrodu.com.ua.
Долучайтеся, адже захистити природу можна лише спільними зусиллями!
За детальною інформацією звертайтеся до:
– Ірина Миронова, WWF в Україні, моб: 096 807 48 84, e-mail: imyronova@wwfdcp.org
– Вероніка Гуменюк, Hoshva PR, моб: 067 394 04 67, e-mail: gumenyuk@hoshva.com.ua
За даними прес-релізу
ТОП коментованих за тиждень