Уродженка Борислава займатиметься люстрацією на всеукраїнському рівні

23.11.2016 | Filed under: Новини

Міністерство юстиції призначило виконувачем обов’язків директора департаменту з питань люстрації Анну Калинчук. Про це інформує видання «Українська Правда». 23-річна Анна Калинчук раніше була помічницею директора люстраційного департаменту Тетяни Козаченко.

Як зазначив міністр юстиції Павло Петренко, трудовий колектив департаменту зібрався і запропонував кандидатуру в. о. директора Анни Калинчук, а міністр підтримав цю кандидатуру. За словами міністра, в найближчі 2-3 тижні відбудеться оновлення складу Громадського люстраційного комітету. Після завершення формування нового складу комітету буде оголошено відкритий конкурс на главу люстраційного департаменту Мін’юсту.

Анні Калинчук 23 роки, вона народилася в Бориславі Львівської області. Була активною учасницею Бориславської станиці Плату – про це інформує на своїй сторінці в мережі Фейсбук очільник бориславського Пласту Ігор Пиріг. Закінчила Національний університет “Острозька академія”, працювала в адвокатському об’єднанні “Юридична компанія” Капітал “.

(Переглядів 133 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви