Увага! Куцій Олег: ціна питання – майже 50 000 гривень на місяць!

13.01.2012 | Filed under: Публікації

До читачів звертається родина Куцій. Наш земляк, мешканець с. Лужок Дрогобицького району, 15-річний Олег Куцій з листопада місяця минулого року потерпає на важку хворобу; діагноз – набута апластична анемія. В даний час перебуває на лікуванні у відділенні гематології Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ, або т.зв. «Чорнобильська лікарня») у Львові по вул. Дністровська, 27. Терміново потрібні донори тромбоконцентрату, у Олега – друга група крові, 2 (+), але підходить і 2 (-). Кров потрібна виключно від чоловіків віком 18-45 років. Батьки будуть вдячні доброчинцям й за фінансову підтримку, адже в Олега – тривале лікування, для якого потрібні дорогі медикаменти. Зараз у Львові використовують системи Trima вартістю 2725 гривень і в лікарні їх немає. На місяць Олегу потрібно 15 (!!!) систем – сума виходить просто захмарна… Батьки активно шукають кошти на лікування сина, адже кожен місяць лікування Олега обходиться загалом близько 50000 гривень – сума виходить настільки велика, що самим їм просто не впоратись.

Кров потрібна щодня! Можлива оплата донорам за проїзд до Львова. Контактний номер телефону: +380678115825, Володимир Куцій.

Олег є студентом першого курсу Механіко-технологічного коледжу в Дрогобичі, вивчає експлуатацію комп’ютерів – буде комп’ютерним майстром. В листопаді у хлопця почалася носова кровотеча – начебто нічого страшного, але зупинити її було непросто. Звернулися до лікарні в Дрогобичі, де Олег пролежав тиждень, після обстеження його направили до Львова, в Охматдит, і в той же день хлопця направили на Дністровську, в ЗУСДМЦ…

Будь ласка, не залиште цю сім’ю наодинці зі своїми проблемами.

Юрій Федчак

(Переглядів 55 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви