В Бориславі вода вже чиста

31.07.2012 | Filed under: Новини

Обласна санстанція зняла свою заборону на використання питної води в Бориславі. Постанова львівської обласної СЕС від 27.07.12 свідчить, що вода в Бориславі придатна для споживання. Про це було повідомлено у п’ятницю, 27 липня, під час прес-конференції мера міста Володимира Фірмана. Інформацію підтвердив на щотижневій апаратній нараді в мерії 31 липня головний державний санітарний лікар Борислава Роман Ковтало. Він зазначив, що є ще претензії окремих мешканців з вулиці Коваліва на запах нафти, але дослідження показують, що вода відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Також головний державний санітарний лікар Борислава повідомив, що є вже суттєві зрушення із вивозом сміття з Борислава.

Натомість міський голова Борислава Володимир Фірман висловив своє обурення тим, що сміття впродовж місяця часу з міста вивозилося вкрай погано, а в деяких випадках не вивозилося зовсім. Стосовно ж ситуації з водою, то мер висловив подив, що збитки водних мереж оцінені всього в 100 гривень і навів за приклад факт, коли за відсутність підпису одного чиновника, за відсутність дозволу на спецводокористування водна інспекція виставила бориславському водоканалу збитки на суму 12 мільйонів гривень. Цей факт Володимир Стахович прокоментував так: «В цій державі багато речей я не розумію».

Нагадаємо, що внаслідок витоку нафти (понад 400 літрів) сталося екологічне забруднення землі та водойм Борислава. Нафта проникла в діряві водопровідні мережі та потрапила в помешкання людей. Вийшли з ладу баки запасу води, які часто неможливо промити, понищено одяг, пошкоджені пральні машини. В той же час збитки водоканалу оцінено на 230 тисяч гривень, а по забрудненню довкілля (землі) – на 150 тисяч. Питання Володимира Фірмана «А збитки людей хтось рахував?» стало риторичним – кому нині до людей.

(Переглядів 71 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви