В Дрогобичі Львівська ОДА започаткувала виїзні засідання колегії

15.06.2011 | Filed under: Новини

15 червня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк провів у Дрогобичі виїзне засідання колегії ОДА. У ньому взяли участь керівництво Львівської обласної ради, голови райдержадміністрацій, голови міст обласного підпорядкування, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники обласних установ та організацій, представники ЗМІ, – передає кореспондент ЗІКу.

З доповіддю про стан виконання місцевих бюджетів Дрогобича, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району виступив начальник головного фінансового управління ОДА Олег Демків. Він, зокрема, зазначив, що в місцевих бюджетах за 5 місяців допущено суттєве недовиконання: Дрогобича – 12,8 млн. грн.  або 28,5 відсотка, Борислава – 5,9 млн. грн.  або 23,9 відсотка, Трускавця – 5,2 млн. грн., або 23,9 відсотка. Не забезпечені асигнуваннями на оплату праці бюджетні установи Дрогобича на 16 100 тис. грн., Борислава – 9 294,7 тис. грн., Трускавця – 2 900 тис. грн.

Голова Львівської ОДА доручив очільникам Дрогобича, Трускавця, Борислава і Дрогобицького району спільно з органами державної податкової служби вжити невідкладних заходів щодо виконання затверджених планів надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів. Для забезпечення своєчасного та в повному обсязі надходження коштів від плати за землю до місцевих бюджетів органи місцевої влади мають до 1 липня надати у відповідні ДПІ інформацію щодо власників будівель, споруд (їх частин), в тому числі нежитлових приміщень  у багатоквартирних житлових будинках.

Для  зменшення податкового боргу комунальних підприємств, керівники міст і району мають розглянути подання податкових органів щодо розірвання трудових контрактів з керівниками комунальних підприємств, які не забезпечують сплату поточних грошових зобов’язань та нарощують податковий борг; розглянути на сесіях відповідних рад питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету на поповнення статутного фонду комунальних підприємств та спрямування їх на погашення податкового боргу. Місцевим органам влади за підсумками звітних періодів поточного року необхідно уточнити планові показники за доходами загального фонду місцевих бюджетів.

На колегії також розглянули питання про стан та перспективи розвитку Дрогобицького району. Доповідав голова РДА Михайло Сендак. Колегія відзначила, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування району вживали відповідні заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань. Сільськогосподарськими підприємствами збільшено виробництво м’яса на 2,8 відсотка, на 8 відсотків зріс обсяг роздрібного товарообороту. До зведеного бюджету району за 5 місяців мобілізовано на 21,5 млн. грн.  більше надходжень, ніж у відповідному періоді минулого року. Йшлося і про негативні тенденції, які впливають на загальні результати роботи району. Зокрема, за обсягами реалізації промислової продукції на одного мешканця район займає 18  місце серед 20 районів Львівщини. Відбулось скорочення чисельності поголів’я корів на 6,5 відсотка, свиней – на 2,4 відсотка, птиці – на 40,8 відсотка. Зменшилось виробництво молока та яєць. Заборгованість з виплати заробітної плати зросла у порівнянні з початком року в 6 разів і станом на 1 травня склала 619,3 тис. грн. Податковий борг в порівнянні з початком року зріс на 39,7 відсотка і становить 2,9 млн. грн.

Голова ЛОДА Михайло Цимбалюк дав низку доручень як голові Дрогобицької РДА, так і керівникам управлінь облдержадміністрації, спрямованих на забезпечення своєчасного ремонту комунальних доріг, реалізації цільових програм фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників за рахунок коштів місцевих та державних бюджетів, нарощення поголів’я великої рогатої худоби, сприяння укладанню і реєстрації сільськими та селищними радами договорів оренди на землю та ін.

Голова ЛОДА разом з очільниками міст і районів ознайомилися з ходом реконструкції стадіону «Галичина» у Дрогобичі та з виконання робіт на об’єктах захисту сіл Рихтичі і Почаєвичі Дрогобицького району від підтоплення паводковими водами річок Бар і Тисмениця, які проводяться в рамках Державної цільової програми комплексного протипаводкового захисту в басейнах рік Дністер, Прут та Сірет.

Зі слів Михайла Цимбалюка, виїзні засідання колегії ЛОДА будуть практикуватись і надалі. Одне з наступних вирішено провести у Трускавці.

www.zik.ua

(Переглядів 10 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви