В.о. Голови Держархбудінспекції Олександр Строкач особисто втрутився в містобудівну ситуацію на Львівщині

10.12.2019 | Filed under: Новини

У зв’язку з чисельною кількістю скарг та повідомлень про прояви корупції з боку Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області в.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олександр Строкач приїхав до Львова, щоб особисто перевірити роботу територіального органу. Перш за все, для виявлення наявної проблематики очільник ДАБІ зустрівся з Головою Львівської обласної державної адміністрації Маркіяном Мальським.

У ході зустрічі було окреслено шляхи співпраці у питаннях розвитку містобудівної діяльності на території регіону. Крім того, закцентовано увагу на необхідності підвищення рівня якості надання адміністративних послуг у будівництві.

«Зі Львівської області сьогодні до Держархбудінспекції надходить багато нарікань як з боку громадян, так і забудовників. Громадськість скаржиться на незаконні забудови, що порушують всі встановлені норми містобудівного законодавства, та ігнорування таких фактів територіальним органом ДАБІ. З іншого боку, забудовники, інвестори вказують на корумпованість Департаменту ДАБІ у Львівській області. Ми розуміємо, що така ситуація негативно позначається на розвитку регіону. Тож Держархбудінспекція розпочала цільову позапланову перевірку діяльності територіального органу ДАБІ», – зауважив Олександр Строкач.

Водночас, очільник ДАБІ закликає представників бізнесу до партнерства у боротьбі з проявами корупції та у разі підстав – негайно інформувати правоохоронні органи та центральний офіс .

Також в.о. Голови Держархбудінспекції провів нараду з працівниками територіального органу і дав відповідні настанови. «Тиск на суб’єктів містобудування має, нарешті, стати табу для посадових осіб Держархбудінспекції. Такі дії є не лише порушенням закону, але й перешкоджають нормальному веденню господарської діяльності на тій чи іншій території, а отже гальмують розвиток окремих соціально та економічно важливих сфер. І кожен має розуміти, що нестиме відповідальність», – на цьому наголосив Олександр Строкач.

Наразі центральним апаратом Держархбудінспекції розпочато цільову позапланову перевірку діяльності Департаменту ДАБІ у Львівській області, за результатами якої будуть вжиті заходи реагування.

«Посадові особи мають чітко усвідомлювати, що будь-яка протиправна дія матиме відповідну реакцію та наслідки. Такий підхід стане стримуючим фактом для багатьох та дозволить навести лад у містобудуванні», – відзначив Олександр Строкач.

Прес-служба ДАБІ України

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви