В об’єднаних територіальних громадах Львівщини працюватимуть поліцейські офіцери громад

07.02.2020 | Filed under: Новини

Вчора, 6 лютого, т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець взяв участь у засіданні «круглого столу» Львівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».

Участь у заході також взяли голови 36 об’єднаних територіальних громад Львівщини, начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова та інші.

Дмитро Міхалець розповів учасникам «круглого столу» про особливості впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади», який стартував в Україні. Передбачено, що у своїй службовій діяльності поліцейський офіцер громади буде орієнтуватися на потреби місцевого населення та підтримувати постійний контакт з мешканцями.

«Він житиме там, знатиме усіх мешканців, їх проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги – щоденно забезпечуватиме порядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень», – зазначив Дмитро Міхалець.

Невдовзі в об’єднаних територіальних громадах Львівщини запрацюють поліцейські офіцери, які пройдуть спеціальний підготовчий курс: тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій,методи контраварійного кермування, розвиток навичок проактивної діяльності, сучасні інструменти та методи взаємодії поліції та громади.

Відділ комунікації поліції Львівської області

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви