В першій грі обласного чемпіонату трускавецька «Зоря» виграла з рахунком 1:6

19.04.2016 | Filed under: Публікації

У неділю, 17 квітня, стартував перший тур чемпіонату Львівської області з футболу. На прекрасному стадіоні у Доброгостові відбулася видовищна гра між командами ФК «Зоря» (Трускавець) та ФК «Карпати» (Доброгостів). Підтримати трускавецьку команду приїхали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, один з головних меценатів «Зорі», голова ТМО партії «Батьківщина»  Руслан Крамар, а також заслужений ветеран трускавецького футболу, корінний трускавчанин Мирон Адамович Крамар.

Незважаючи на те, що вболівальників все ж було більше за доброгостівську команду, яка грала у себе вдома, та «Карпати» не змогли потішити жителів Доброгостова та Бистрого перемогою ні в грі юнаків, ні у грі дорослих. Так, гра юнаків закінчилася «насухо», трускавчани виграли з рахунком 0:2, голи забили Максим Кручкевич та Юрій Іванішин.

Щодо гри дорослих, то доброгостівчани змогли забити «Зорі» одного гола, зате у свої ворота пропустили аж шість м`ячів. До речі, гольових моментів було набагато більше, так що рахунок міг містити й інші цифри.

Перший гол у ворота «Карпат» забив трускавчанин Роман Шакалець – вже на 10 хвилині гри. А через три хвилини рахунок вже був 0:2 завдяки влучному удару Андрія Шакальця, який, до речі, в цій грі забив аж три голи у ворота суперника. Відзначилися також і такі гравці «Зорі» як Андрій Петрачкович та Олег Штибель.

Окриленими та задоволеними поверталися трускавчани з Доброгостова додому. Ця гра є свідченням того, наскільки важливою є для футбольної команди підтримка громади, влади, віра у рідну команду. За попередньої влади нелегко було трускавецькій «Зорі», але вона вистояла і зміцніла. І не в останню чергу завдяки наполегливості очільника команди Михайла Данилишина, який впевнений, що «Зоря» зможе повернути Трускавцю давню футбольну славу. Те, що команда зараз грає на область, показує ріст «Зорі», здорові амбіції, які допомагають наблизитися до мети.

А наступної неділі, 24 квітня, відбудеться домашня гра ФК «Зоря» (Трускавець) з футбольною командою «Новошичі» на центральному стадіоні міста Трускавця. Матчі розпочнуться традиційно о 14.00 (юнаки) та о 16. 00 (дорослі).

Володимир Ключак

(Переглядів 140 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви