Вартість проїзду по Трускавці зросте на 50%

24.02.2011 | Filed under: Новини

23 лютого в міській раді Трускавця відбулося засідання регуляторної комісії. Серед інших питань на ній було розглянуто питання затвердження нового тарифу по внутрішньоміських перевезеннях у Трускавці. Доповідачем по даному питанні був керівник стебницької фірми «Інтертранстур», яка вже 8 років працює на ринку надання послуг із перевезення пасажирів. Мотивація щодо підвищення вартості проїзду – підняли вартість у сусідніх містах та на міжміських перевезеннях, зросла вартість бензину (з 5,05 грн. за 1 літр в 2008 році до 8,39 на даний момент), зросли вартість технічних засобів, запчастин, піднялася мінімальна заробітна плата. В мерії Трускавці радо пішли назустріч перевізникам, отже скоро у газеті Руслана Козира буде опубліковано регуляторний акт, а трускавчани оплачуватимуть за проїзд по місту не 1 гривню, як досі, а на 50% більше – 1,50.

Перевізники рішуче відкинули пропозиції запровадити диференційований тариф, натомість обіцяли, що в разі підвищення тарифу за проїзд (а це лише перший етап) пасажирів чекатиме «підвищення рівня безпеки», «більш комфортне перевезення», «перебування технічних засобів у належному стані».

В той же час буде розглядатися можливість продовження маршруту № 3 (не до міської лікарні, а до Станилі).

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви