Новини відділу у справах молоді

06.03.2012 | Filed under: Новини

Визначено десятку найкращих. 22 лютого відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради забезпечено проведення Координаційної ради з питань підтримки обдарованих дітей та молоді. На засіданні визначено десять цьогорічних стипендіатів міського голови за особливі досягнення у навчанні, мистецтві та спорті у другому півріччі 2011 року. До десятки стипендіатів увійшли Віталій Атаманюк, Ірина Волощак, Юлія Губич, Соломія Кульчинська, Наталія Чапля (всі за здобутки в навчанні), Ірина Маркович (мистецтво), та Галина Кісак, Анастасія Мацюрак, Остап Мількович, Богдан Савка за досягнення у спорті. Урочисте нагородження обдарованої і працьовитої молоді вже традиційно відбудеться під час Шевченківських днів.

До уваги багатодітних. З 1 січня 2012 року набирає чинності норма щодо включення до складу багатодітної сім’ї дітей, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, до закінчення навчання, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років. Раніше багатодітною вважалася сім’я, в якій виховується не менше трьох дітей до 18 років. А за новою нормою з 1 січня 2012 року право на посвідчення багатодітної сім’ї та суттєві пільги – безкоштовний проїзд в транспорті, 50% оплати за комунальні послуги тощо – мають сім’ї, де є троє і більше дітей, в тому числі діти 18-23 років, які навчаються на денній стаціонарній формі.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви