Найнижча на Львівщині зарплата – у Трускавці, але й її не всі вчасно виплачують

18.04.2013 | Filed under: Новини

Підприємства Трускавця заборгували робітникам 736,1 тис. грн. зарплати. Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на начальника управління праці і соціального захисту населення міськвиконкому Юстину Когут. Зі слів посадовця, найбільшими боржниками серед економічно-активних підприємств є ДП «Будівництво» ТзОВ «ТКС Євробуд» та економічно-неактивних – ДП «Транспорт» ТзОВ «ТКС Євробуд». Підприємство-банкрут КП «Наше місто» має заборгованість 23 тис. грн., тобто міська рада практично виконала свої зобов’язання щодо погашення боргу з заробітної плати працівникам цього підприємства. Адже на час оголошення «Нашого міста» банкрутом цей борг становив 1 млн. 30 тис. грн. 

У міськвиконкомі стурбовані тим, що у Трускавці – найнижча в області середня заробітна плата. За 2012 рік вона становила 1,710 тис. грн., при тому, що обласний показник – 2, 578 тис. грн.

Найвища зарплата в санаторії «Карпати» – 2,2 тис. грн., санаторно-готельному комплексі «Дніпро-Бескид» – 1,944 тис. грн., найнижча – в санаторно-курортних закладах ЗАТ «Трускавецькурорт» – 1, 259 тис. грн. та ТзОВ «Трускавецьінвест» («Женева») – 1,065 тис. грн.

ЗІК

(Переглядів 484 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви