Вулиці ремонтують, проблеми вирішують

30.05.2016 | Filed under: Новини

Понеділкову нараду 30 травня у Трускавецькій міській раді проводив заступник міського голови Олексій Балицький. Причина – мер Трускавця перебуває у відпустці.

Про діяльність КП «Трускавецьтепло» розповів очільник підприємства Руслан Крамар. «Трускавецьтепло» готується до наступного опалювального сезону, ремонтує приміщення оргвідділу міської ради, малює дорожню розмітку, встановлює електроопалення, словом, заробляє саме на себе.

У Трускавці проводиться заміна водогону на вул. Лисенка та Симоненка, після чого вони будуть відремонтовані. Вулиця Стебницька дочекалася капітального ремонту, повідомив начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич. Він також повідомив, що триває реконструкція покрівлі на Івасюка, 7 та Данилишиних, 5, завершено ремонт сушки на Мазепи, 22. Про проблеми водоканалу та як їх вирішують, доповідав гендиректор підприємства Володимир Возняк.

Начальник відділу освіти ТМР Андрій Юрків повідомив, що цього року у Трускавці з медалями – 5 випускників (1 золота медаль та 4 срібні). Начальник відділу культури ТМР Тетяна Татомир розповіла, що влітку стартує ряд заходів – щонеділі в парку гратиме духовий оркестр, регулярно проводитиметься караоке.

(Переглядів 120 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви