Вулиці ремонтують, проблеми вирішують

30.05.2016 | Filed under: Новини

Понеділкову нараду 30 травня у Трускавецькій міській раді проводив заступник міського голови Олексій Балицький. Причина – мер Трускавця перебуває у відпустці.

Про діяльність КП «Трускавецьтепло» розповів очільник підприємства Руслан Крамар. «Трускавецьтепло» готується до наступного опалювального сезону, ремонтує приміщення оргвідділу міської ради, малює дорожню розмітку, встановлює електроопалення, словом, заробляє саме на себе.

У Трускавці проводиться заміна водогону на вул. Лисенка та Симоненка, після чого вони будуть відремонтовані. Вулиця Стебницька дочекалася капітального ремонту, повідомив начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич. Він також повідомив, що триває реконструкція покрівлі на Івасюка, 7 та Данилишиних, 5, завершено ремонт сушки на Мазепи, 22. Про проблеми водоканалу та як їх вирішують, доповідав гендиректор підприємства Володимир Возняк.

Начальник відділу освіти ТМР Андрій Юрків повідомив, що цього року у Трускавці з медалями – 5 випускників (1 золота медаль та 4 срібні). Начальник відділу культури ТМР Тетяна Татомир розповіла, що влітку стартує ряд заходів – щонеділі в парку гратиме духовий оркестр, регулярно проводитиметься караоке.

(Переглядів 120 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви