Василь Пецюх: «Я завжди цінував правдиву інформацію і нормально сприймав і сприймаю критику, якщо вона справедлива»

01.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

У редакцію газети  “Воля громади”

Прошу опублікувати моє спростування на статтю “Василь Пецюх іде шляхом Романа Калапача?”, оскільки деякі факти, викладенні в статті або недостовірні, або висвітлені однобоко.

Найперше хочу спинитися на питанні приватизації 2-го поверху колишнього гуртожитку по вул. А.Мельника, 4а. Рішення про приватизацію на конкурсній основі 2 – 5 поверхів цього гуртожитку було прийнято на сесії міської ради ще 21 травня 2010 р. Конкурсною комісією 27 вересня 2010 року, як це випливає з рішення суду від 23.12.2010 р., визначений і переможець, тобто покупець 2-го поверху вищезазначеного приміщення. В рішенні суду конкретно йдеться про бездіяльність посадових осіб міської ради, які не підписують договір купівлі-продажу 2-го поверху гуртожитку. Тому, отримавши рішення суду ввечері 29.12.2010 року і не маючи наміру підписувати договір купівлі-продажу цього приміщення, я передав його в депутатську комісію, яка відає питаннями приватизації комунального майна. В подальшому питання приватизації колишнього гуртожитку буде вирішене голосуванням всіма депутатами відкрито з дотриманням всіх вимог законодавства. Або не вирішене взагалі. Я сам такі питання ніколи не вирішував і вирішувати не буду.

Я завжди цінував правдиву інформацію і нормально сприймав і сприймаю критику, якщо вона справедлива. Хотів би звернути увагу читачів і на те місце в статті, де йдеться що “напередодні сесії чотири години тривало узгодження основних цифр бюджету і міський голова погодився внести певні зміни. Проте в доповіді О.Німеровської залишилося все як було.”. Дальше говориться, що В.Пецюх жодним чином не відреагував на відповідні зауваження одного з депутатів. Але я добре пам’ятаю, що двічі під час розгляду цього питання наголошував, щоб у міському бюджеті були відображені цифри, погоджені напередодні, що і було зроблено.

При нагоді, хочу повернутися і до матеріалу з одному з грудневих чисел газети, де йшлося про призначення керівного складу міської ради. Зокрема, в газетній статті було сказано, що керівний склад міської ради збільшився на одну посадову особу і на утримання керівного складу буде витрачатися в місяць на 5, 0 тис. грн., ніж було до того. Це неправда. Наголошую, що у міській раді залишилося 4 посади керівництва: це голова, секретар, заступник з питань ЖКГ та заступник з питань економіки та інвестицій і він же керуючий справами виконкому.

Складається враження, що газета вибрала мішень – це міський голова В.Пецюх. Ще не витрачалися в 2011 році бюджетні кошти, а вже читачам підказують, що ці кошти вкрадуть. Я не перший рік працюю в міській раді і мої підходи до вирішення проблемних питань всі знають. Це максимально використати перш за все наші можливості. На ремонт розбитих доріг будемо залучати в тому числі і кошти, які надійдуть від приватизації майна та землі. І не обов’язково я повинен пам’ятати про всіх підприємців, які хочуть купити землю, на якій розміщені їх об’єкти. Зрештою, купивши землю, вони все одно будуть платити земельний податок. А це подається так, що міська рада, продаючи землю, отримує за це хабарі.

Дивно було з газети дізнатися і про дочасне припинення повноважень. Вважаю це спробою просто не дати нормально працювати. Я ніколи не тримався за посади. Коли не працював у міській раді, їздив за кордон на заробітки, працював фізично. Я хотів би ні нащо не відволікатись і свій робочий, і позаробочий час максимально використати на користь справи, за яку взявся.

Після призначення керівного складу склалися нормальні робочі відносини з депутатським корпусом. Можливо незадоволений керівник партійної фракції ВО «Свобода», представника якого з міста Дрогобича не призначено на посаду заступника міського голови Стебника. Я пропонував на посади людей, які живуть в місті або тут народилися, щоб вони відчували обстановку, дихали цим містом, знали мешканців.

Сподіваюся на правдиве висвітлення своїх дій. Я переконався, що на кожній сесії потрібне телебачення, щоб нічого не можна було спотворити.

Міський голова Стебника В. Ф. Пецюх», газета «Воля громади»

(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви