Василь Пецюх: «Я завжди цінував правдиву інформацію і нормально сприймав і сприймаю критику, якщо вона справедлива»

01.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

У редакцію газети  “Воля громади”

Прошу опублікувати моє спростування на статтю “Василь Пецюх іде шляхом Романа Калапача?”, оскільки деякі факти, викладенні в статті або недостовірні, або висвітлені однобоко.

Найперше хочу спинитися на питанні приватизації 2-го поверху колишнього гуртожитку по вул. А.Мельника, 4а. Рішення про приватизацію на конкурсній основі 2 – 5 поверхів цього гуртожитку було прийнято на сесії міської ради ще 21 травня 2010 р. Конкурсною комісією 27 вересня 2010 року, як це випливає з рішення суду від 23.12.2010 р., визначений і переможець, тобто покупець 2-го поверху вищезазначеного приміщення. В рішенні суду конкретно йдеться про бездіяльність посадових осіб міської ради, які не підписують договір купівлі-продажу 2-го поверху гуртожитку. Тому, отримавши рішення суду ввечері 29.12.2010 року і не маючи наміру підписувати договір купівлі-продажу цього приміщення, я передав його в депутатську комісію, яка відає питаннями приватизації комунального майна. В подальшому питання приватизації колишнього гуртожитку буде вирішене голосуванням всіма депутатами відкрито з дотриманням всіх вимог законодавства. Або не вирішене взагалі. Я сам такі питання ніколи не вирішував і вирішувати не буду.

Я завжди цінував правдиву інформацію і нормально сприймав і сприймаю критику, якщо вона справедлива. Хотів би звернути увагу читачів і на те місце в статті, де йдеться що “напередодні сесії чотири години тривало узгодження основних цифр бюджету і міський голова погодився внести певні зміни. Проте в доповіді О.Німеровської залишилося все як було.”. Дальше говориться, що В.Пецюх жодним чином не відреагував на відповідні зауваження одного з депутатів. Але я добре пам’ятаю, що двічі під час розгляду цього питання наголошував, щоб у міському бюджеті були відображені цифри, погоджені напередодні, що і було зроблено.

При нагоді, хочу повернутися і до матеріалу з одному з грудневих чисел газети, де йшлося про призначення керівного складу міської ради. Зокрема, в газетній статті було сказано, що керівний склад міської ради збільшився на одну посадову особу і на утримання керівного складу буде витрачатися в місяць на 5, 0 тис. грн., ніж було до того. Це неправда. Наголошую, що у міській раді залишилося 4 посади керівництва: це голова, секретар, заступник з питань ЖКГ та заступник з питань економіки та інвестицій і він же керуючий справами виконкому.

Складається враження, що газета вибрала мішень – це міський голова В.Пецюх. Ще не витрачалися в 2011 році бюджетні кошти, а вже читачам підказують, що ці кошти вкрадуть. Я не перший рік працюю в міській раді і мої підходи до вирішення проблемних питань всі знають. Це максимально використати перш за все наші можливості. На ремонт розбитих доріг будемо залучати в тому числі і кошти, які надійдуть від приватизації майна та землі. І не обов’язково я повинен пам’ятати про всіх підприємців, які хочуть купити землю, на якій розміщені їх об’єкти. Зрештою, купивши землю, вони все одно будуть платити земельний податок. А це подається так, що міська рада, продаючи землю, отримує за це хабарі.

Дивно було з газети дізнатися і про дочасне припинення повноважень. Вважаю це спробою просто не дати нормально працювати. Я ніколи не тримався за посади. Коли не працював у міській раді, їздив за кордон на заробітки, працював фізично. Я хотів би ні нащо не відволікатись і свій робочий, і позаробочий час максимально використати на користь справи, за яку взявся.

Після призначення керівного складу склалися нормальні робочі відносини з депутатським корпусом. Можливо незадоволений керівник партійної фракції ВО «Свобода», представника якого з міста Дрогобича не призначено на посаду заступника міського голови Стебника. Я пропонував на посади людей, які живуть в місті або тут народилися, щоб вони відчували обстановку, дихали цим містом, знали мешканців.

Сподіваюся на правдиве висвітлення своїх дій. Я переконався, що на кожній сесії потрібне телебачення, щоб нічого не можна було спотворити.

Міський голова Стебника В. Ф. Пецюх», газета «Воля громади»

(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви