Від Альп до Карпат … на шляху до здоров’я

21.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

/Трускавець/

Тільки той, хто мав можливість побачити Трускавець близько десяти років тому, може помітити величезні зміни, які відбулися; місто у постійному русі, постійному просуванні вперед у пошуку своєї єдиної індивідуальності!

Звичайно, підприємці, які це створили, багато чого вартують, продемонструвавши свою сміливість у часи глобальної економічної кризи, яка охопила цілу планету. Коли в інших регіонах України усі обережно чекають, дбаючи про свої інтереси, підприємці Трускавця не зупиняються, продовжуючи свій шлях. Спільнота, яка бореться, яка відчуває дух нових часів та великих перемін.

Витягнути виграшний квиток достатньо просто, але для цього потрібно відчувати потреби часу, правильно плануючи свої дії, організовуючи,         розділяючи завдання, і тільки тоді починати поспішати, в скоординованому русі….. Це перегони, в яких достойно бути серед перших !!!

Факти…

Трускавець, оазис здоров’я та краси. Територія, яка ще не є достатньо відомою для тих, хто слідкує за собою, для тих, хто вважає що здоров’я – найважливіше за все.

Вірити……та втілювати в життя. Підприємці, великі та малі, усі натхнені однією і тією ж мрією…. прийняти участь у реалізації чогось, що буде однією з “несучих колон” для української землі

Грандіозна ідея…. великий успіх. Зараз ми дійшли до того моменту, коли усі можуть побачити, що мрії здійснюються, Наступив момент для того, щоб призупинитися, обдумати усе як слід, та обрати правильний шлях.

Перед тим, як зробити – сплануй!!! Без проекту неможливо було б звести будівлі… Але маючи серйозний проект, який професійно зроблений, можна збудувати навіть і хмарочос.

Якщо гора не йде до Магомета…. Не є мудрим також і рішення чекати, допоки ті, кого ми чекаємо, прибудуть до нас самостійно, та побачать наскільки ми є досвідченими. Отож, шукаймо до співпраці та запрошуємо до нас перед тим, як це зроблять за нас інші.

Всі разом – і до виграшу! Мати намір прийти першим може дорого обійтися…Отже, чому не спробувати прийти першими всім разом… та при цьому розподілити витрати…? Діє насправді!!!

Ідея…

•     Оцінити ситуацію, виходячи з актуальних потреб, проаналізувати те, що роблено, та перевтілити в “інструмент для успіху”.

•     Планувати розвиток впорядкованим чином, через професійні проекти розвитку та шукати підтримки в тих, хто може її надати.

•     Поєднати зусилля, компетентність, економічні ресурси та ідеї… в єдину виграшну спілку підприємців.

•     Шукати джерела фінансування для створення якісних проектів, задіюючи органи влади, які зацікавлені в них, однак пам’ятаючи , що кожен підприємець повинен враховувати свою частину ризику.

•     Привертати увагу ринку, виходячи за рамки статичності, знаходячи свого клієнта та пропонуючи послуги тим, які зможуть гідно оцінити те, що їм пропонують.

•     Шукати клієнта, безпосередньо на його території, дати йому зрозуміти, що він ще й досі не звернув на нас уваги, продемонструвати, що в Трускавці він може знайти найкраще співвідношення якості та ціни.

•     Організувати постійне представлення своїх послуг в країнах, представників яких хочемо бачити в нашій місцевості, бути присутніми там, де попит шукає пропозицію, щоб бути першими.

•     Пропонувати себе за допомогою засобів масової інформації, які присутні на ринку, донести до всіх надзвичайний потенціал міста.

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні готова запропонувати максимальну підтримку даному проекту, задіюючи свою професійність, зв’язки з Італією, здатність створення професійного бізнес-проекту, а також оперативно керувати ним до досягнення бажаних результатів.

Реалізація консорціуму підприємців полягає в тому, щоб поєднати сили та компетентність усіх учасників при підтримці українських та італійських Державних         адміністрацій, використовуючи можливість використання штаб-квартири та персоналу Торгово-промислової Палати Італії в Україні в Італії з гарантованою присутністю професіоналів від бізнесу з обох країн, та спромогти підприємців Трускавця трансформувати у факти те, що за звичайних обставин залишалось лише ідеєю… це і є основними складовими для досягнення задовільного результату для всіх.

Окрім того, Торгово-промислова палата Італії в Україні організовує короткотривалу     бізнес-місію італійських підприємців, які прибудуть, щоб представити місту усі продукти та послуги у галузі готельного бізнесу та краси, та надати можливість місцевим підприємцям уникнути посередників та мати зв’язки безпосередньо з виробником, отримуючи максимально якісний та технологічний продукт.

Віктор Авраменко, відповідальний проекту промоції Трускавця, project@ccipu.org

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви