«Від Різдва до Йордану всюди чути коляду!…»

15.01.2016 | Filed under: Публікації

Під такою назвою та з таким змістом пройшла в день старого Нового року  та свята вшанування святого Василія Великого, 14 січня, в гостинній оселі музею міста-курорту Трускавця, різдвяна зустріч. На свято зібралися старі друзі  музею, трускавецька молодь, представники влади міста та гості курорту.

Цікаву інформацію про християнські свята та українські народні традиції цього дня подали працівники музею Ольга Фединяк та Марія Курищук.

В гостинному та дружньому колі гості музею зачаровано слухали вертеп Трускавецької дитячої школи мистецтв імені Романа Савицького під керівництвом Лесі Баб`як, частувалися пампухами та узваром, колядували. Гостям з щирими побажаннями в новий рік засівали зерном Богдан Фединяк та Олександра Роїк, вихованці дитячого сектору Народного дому.

Ще один творчий доробок був представлений художнім відділом ТДШМ ім. Романа Савицького – «Різдвяна шопка», яка була однією із кращих експонатів обласної виставки «Різдвяна Львівщина».

В програмі різдвяної зустрічі в музеї відбулись також презентації виставок керамічних декоративних тарілок з авторськими розписами Михайла Мандзюка з Івано-Франківщини, які є приватною колекцією Любомира Хамуляка з Дрогобича, та 3-D моделей з картону і паперу (техніка, архітектура), організатором якої став мешканець Нового Роздолу Петро Щумак.

Запрошуємо трускавчан та гостей курорту  відвідати наш музей та отримати прекрасні емоції від різноманітних виставок.

Галина Коваль, директор музею історії Трускавця

(Переглядів 124 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви