Відбудеться освячення каплички у школі-гімназії

11.05.2015 | Filed under: Новини

На неділю, 24 травня, в приміщенні навчально-виховного комплексу «середня загальноосвітня школа № 2-гімназія» м. Трускавця планується відкриття каплички святих Кирила і Мефодія, слов`янських просвітителів, патронів Європи, покровителів науки та освіти. Саме в цей день Східна Церква вшановує цих святих братів, які не лише євангелізували слов`янські народи, але й дали їм писемність. До речі, саме від імені св. Кирила наша абетка називається «кирилицею».

Чин освячення каплички в НВК «СЗШ № 2-гімназія» здійснить настоятель парафії св. Миколая отець-декан Петро Івасівка. Нагадаємо, що в інших школах Трускавця (СЗШ № 1 та СЗШ № 3) подібні каплички вже функціонують. Фінансову допомогу в спорудженні та оформленні каплички св. Кирила і Мефодія в школі-гімназії надав зі своїх власних коштів міський голова Трускавця Руслан Козир.

(Переглядів 94 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви