Колядують друга та третя школа

24.01.2020 | Filed under: Публікації

23 січня Свято Коляди пройшло в СЗШ №1 м. Трускавця, про що можна почитати тут. А вже наступного дня, 24 січня, колядували та віншували в НВК «СЗШ №2-гімназія» та СЗШ №3. Дійства пройшли в рамках загальноміського заходу «Різдвяні передзвони», зініційованого відділом освіти Трускавецької міської ради.

Якщо Свято Коляди в першій школі можна назвати серйозним, духовним та величним, то НВК «СЗШ №2-гімназія» зробила захід дещо іншого плану – веселе, розважальне, смачне, кольорове, масове свято, яке з актового залу вилилося на коридори, а потім і на площу перед школою. Благо, що погода сприяла – було по-весняному тепло та сонячно у цей січневий день.

У театралізованій постановці взяли участь не лише персонажі вертепу та ангелики з білими крильцями, але й Господар з Господинею, Маланка, Циганка та Коза. А ще Лікарка, котра мала оздоровити «хвору» Козу. Було направду весело, гамірно, а мелодії бадьорих колядок вперемішку з єврейською композицією «сім-сорок» додавали позитивного настрою.

На вулиці ж учнів та вчителів чекало частування кутею. З традиційними хороводами з Дідухом, з розважальною програмою. Школа-гімназія зробила собі цьогоріч веселе Різдвяне свято, акцентувавши саме на куті (нагадаємо, що торік в цей час тут проходило Свято Вареника). Не виключено, що в 2021 році гімназисти смакуватимуть голубцями.

Натомість Свято Коляди в СЗШ №3 пройшло ще в іншому форматі, ніж у першій та другій школах. Тут вирішили не збирати всі класи разом, адже актовий зал не може помістити всіх учнів. Тож колядувати виходили кожен клас окремо, і колядницька естафета тривала від самого ранку аж до полудня. Ланцюжок колядників вражав барвами, мотивами, оздобою, чудовими голосами. А виступи класів чергувалися з фотофіксацією для родинних альбомів. Багато батьків, дідусів і бабусь прийшли підтримати своїх діточок та онуків і поколядувати з ними в стінах школи. Вела свято вчитель музики СЗШ №3 Оксана Баняс.

В усіх трьох школах міста на колядницьких святах побував міський голова Андрій Кульчинський.

Таким чином 23-24 січня стали днями «шкільної коляди» у Трускавці. Якщо хтось думає, що вона завершила Різдвяний цикл і свят коляди в місті-курорті вже не буде, той помиляється. Бо вже в найближчу неділю, 26 січня, колядуватимуть у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Тут пройде також чудове Різдвяне фаєр-шоу. Початок – о 18.00.

А зараз пропонуємо переглянути фоторепортаж зі Свята Куті в НВК «СЗШ №2-гімназія» та Свята Коляди в СЗШ №3 м. Трускавця.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви