В першій школі пройшло Свято Коляди

23.01.2020 | Filed under: Публікації

В СЗШ №1 міста Трускавця 23 січня відбулося Свято Коляди. Конкурс на краще виконання колядок, щедрівок та віншівок ще з середини січня проходив серед учнів молодшої та середньої школи, а Свято Коляди стало його завершальним етапом, включно з церемонією нагородження.

Найперше привітав учнів та вчителів і поблагословив їх настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці отець Володимир Бондарчук. Він звернув увагу на важливості збереження українських народних традицій, на тому наскільки виконання духовних гімнів на прославу Господа, якими є колядки, сприяє духовності нашого народу.

Продовжив думку отця і міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Він наголосив на тому, що коляда єднає сім`ї, громади, міста та села, весь український народ. Також міському голові було доручено провести церемонію нагородження переможців конкурсу.

Під час Свята Коляди виступили і символічні персонажі українського вертепу, позитивні герої: ангели та тріє царі. Практично всі присутні були у вишиванках, і радість сяяла в очах з нагоди такого величного свята. Велично лунали колядки «Бог Предвічний», «Небо і земля» та інші.

Вашій увазі пропонуємо короткий фоторепортаж зі Свята Коляди в СЗШ №1 м. Трускавця.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви