Відбудеться проща до Зарваниці

01.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Із 6 по 15 серпня відбудеться 5 ювілейна піша проща родин мігрантів та небайдужих українців із Самбора у Зарваницю. Проща – це духовний похід, у якому людина розкриває для себе, можливо вперше, саме себе. Тут вона має достатньо часу і можливостей замислитись над способом життя, яке веде. Це молитовно-катехитично-пізнавальний похід, у якому Бог присутній серед людей, через них діє у житті інших, з людьми співдіє на добро кожному. Прекрасна організація та дух родинного єднання сприяють  духовному наставленню до всього, що творить певні труднощі під час дороги.

Практика піших духовних походів заробітчан та їх родин із Самбора у Зарваницю започаткована у 2006 році духовними отцями Василем Поточняком, котрий у той час опікувався українською спільнотою у Болоньї (Італія) та отцем Ігорем Козанкевичем, директором БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії, духовним опікуном реабілітаційного центру «Назарет». Цей десятиденний похід випереджують щомісячні нічні прощі, котрі відбуваються у місті Дрогобичі з ініціативи оо. Василя Поточняка та Ігоря Козанкевича. Вони є мовби маленькими, але важливими камінцями, які будуть вкладені у цю десятиденну пішу прощу і творитимуть  цільну мозаїчну картину людських подяк, молитов та прохань до нашої Небесної Цариці.

Щороку маршрути десятиденної пішої прощі оновлюються. Близько 200-300 осіб: дітей, молоді, дорослих, старших, тих, хто уже пізнав у своєму житті милість і заступництво Зарваницької Богородиці і тих, хто вперше прилучився до прочанської родини, долають пішки понад 200 км шляху, щоб скласти свою подяку та прохальну молитву нашій Небесній Матері. Із нами йдуть люди з різних країн, областей та регіонів України, і усіх об’єднує щось таке особливе, що можна назвати «духом любові».

Програма прощі різноманітна і цікава, щоразу із сюрпризами та приємними несподіванками. Організатори намагаються врахувати до деталей потреби, побажання та духовно-психологічний стан людей, котрі упродовж десяти днів пішки долають кожен свою дорогу до Бога.

Цьогорічна проща розпочнеться Божественною Літургією у м. Самборі у храмі Різдва Пресвятої Богородиці 6 серпня 2010 р. о 9.45 год. (маршрут додано нижче).

Запрошуємо усіх, хто шукає Бога, на цей духовний похід. Ці десять днів відкривають Тобі те, що означає «бути християнином» на практиці!

Програма V ювілейної пішої прощі родин мігрантів та небайдужих українців 6 – 15.08.2010 р. Б.  із Самбора у Зарваницю

Вихід із Самбора від храму Різдва Пресвятої Богородиці 6 серпня о 9.45 (поч. Літургії о 7.00) за маршрутом:

6.08 – п’ятниця: Самбір, Городище (обід), Лішня (нічліг);

7.08 – субота: Дрогобич, Гаї Верхні (обід), Нежухів (нічліг);

8.08 – неділя: Стрий, Верчани (обід), Дашава (нічліг) ;

9.08 – понеділок: Антонівка (обід), Журавно, Старе Село (нічліг);

10.08 – вівторок: Цвітова (обід), Лука, Старий Мартинів (нічліг);

11.08 – середа: Бурштин (обід), Озеряни, Діброва (нічліг);

12.08 – четвер: Світанок, Шумляни (обід), Божиків, Литвинів (нічліг);

13.08 – п’ятниця: Підгайці, Білокриниця, Бронгалівка і Михайлівка (нічліг);

14-15.08 – субота і неділя: Котузів, Зарваниця (обід).

Орієнтовна щоденна програма паломництва:

7.30-8.30 – св. Літургія; 8.45 – сніданок біля церкви; 9.30 – вихід; 14.00 – молитва у храмі, обід; 16.00 – вихід; 20.00 – молитва у храмі, вечеря, зустріч з вірними.

Із собою треба мати: молитовник, вервицю або чотки, плащ-накидку від дощу, спальний мішок або покривало, змінне взуття та одяг, ложку, миску, горнятко, гроші на повернення та незаплановані витрати, специфічні медикаменти. Рекомендуємо йти у зручному (випробуваному) взутті.

Дорогою заходитимемо в усі храми. Паломництво буде супроводжувати автобус, де можна буде отримати першу медичну допомогу, здати багаж тощо.

Нічліг – у родинах та школах. Харчування організовують парафіяни.

Повернення із Зарваниці у Самбір у неділю автобусом (за власні кошти) за  маршрутом проходження прощі.

Організаційний внесок – 25 грн.

Додаткова інформація за тел.: о. Ігоря Козанкевича – (244) 2-24-58., п. Зоряна – 80967829842

Іванна Рижан, для «Трускавецького вісника»

(Переглядів 30 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви