Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Доброгостова

18.01.2019 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, у середу, 16 січня, відбулося засідання Ради регіонального розвитку Доброгостова. У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник Володимир Ханас, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та служб, депутати районної ради. Доброгостівський сільський голова Любомир Пасемко доповів про зроблене у селі за звітний період та презентував перспективний план розвитку території.

Так, в рамках мікропроектів у 2016-2018 роках було встановлено дитячі ігрові майданчики на території ДНЗ та проведено реконструкцію системи опалення та утеплення фасаду дитячого садочка “Півник”.

В Доброгостівській школі в рамках енергозберігаючих заходів зроблено заміну вікон, дверей та газових котлів. Придбано обладнання (музичних інструментів) для Доброгостівської музичної школи. Забезпечене освітлення вулиць Стебницька, Грушевського, Героїв Майдану. Проведено поточний ремонт в місцевій амбулаторії загальної практики в с. Доброгостів.

У планах – будівництво «Громадського центру». Проект запропонований для фінансування за кошти ДФРР на суму понад 25 млн. грн. Заплановане також спорудження амбулаторії в рамках державної програми на суму понад 9 млн. грн. Також буде проводитись утеплення фасаду Доброгостівської СЗШ І -ІІІ ст.

На цьогорічний конкурс мікропроектів пропонується проект вуличного освітлення вулиць Івана Франка та Нова – 489 тис грн.; придбання кухонного обладнання для ДНЗ “Півник” – 200 тис. грн; капітальний ремонт даху Доброгостівської ЗСШ – 500 тис. грн.

Учасники зустрічі ставили питання стосовно проблем, які їх турбують: посилення соціального захисту малозабезпечених категорій громадян, проведення благоустрою села, стан доріг, пасажирських перевезень тощо.

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви