«Відродження» – партія, яка Вас не зрадила

31.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Наближаються вибори до міських рад і пройдуть вони в жорсткій боротьбі за депутатські мандати. Знову буде популізм, знову буде демагогія та обман. І так мало політиків захочуть розповісти про те, що ж вони вже реально зробили для своїх виборців, для громади. Натомість обіцятимуть, обіцятимуть, обіцятимуть…

У Трускавці діяла і надалі продовжує свою активну діяльність партія «Відродження». Створена людиною діла, покійним Георгієм Кирпою, міністром транспорту, ця партія ніколи не ставала на хиткі позиції, ніколи не впадала в крайнощі. Членами цієї політичної сили ставали люди прагматичні, розумні, відповідальні – від керівників до простих працівників, від Сходу до Заходу України, від молоді до осіб старшого покоління.

В 2006 році команда партії «Відродження» та симпатиків цієї політичної сили вела свою передвиборчу боротьбу чесно, чисто, без обливання брудом опонентів чи конкурентів, без загравань чи кулуарних інтриг, а прямо дивлячись у вічі трускавчанам і просто говорячи правду, не підсолоджуючи і не підфарбовуючи її. Це стало одним з показників того, що люди висловили довіру партії «Відродження» і п’ятеро депутатів в Трускавецькій міській раді представляють саме «Відродження». З вуст цих депутатів, в порядності яких ніхто й ніколи б не посмів засумніватися, ніколи не лунали безпідставні та часті «Слава!» чи «Ганьба!», вони не так часто, як опозиція, виходили на трибуну, щоб декларувати свою любов до народу, до громади. Свою любов до Трускавця, турботу про кожного жителя вони не виставляли напоказ, не публікувалися в пресі, розповідаючи про свої досягнення, вони просто працювали, вносили розумні та потрібні ідеї та проекти рішень, шукали можливостей додаткових наповнень міського бюджету, вирішували, куди потрібно більше коштів, які соціальні проекти потребують першочергового фінансування, а що можна відкласти на пізніше в зв’язку з економічною кризою. Ніхто не зможе дорікнути цим депутатам, що вони вносили безлад в роботу ради, що перетворювали її на базар чи мітинг. Розважливе тверде слово «Відродження», обґрунтоване та аргументоване, часто закривало рот пискливим та галасливим «борцям», які тільки те й годні, що вправлятися в балаканині та продукувати словесний понос.

Партія «Відродження» в Трускавці ніколи не була перекотиполем, з самого початку позиція по підтримці починань мера Лева Грицака була схвалена всіма депутатами фракції. Не змінює вона своєї думки і тепер, в передвиборчий час, коли окремі політичні сили різко змінили погляди та забарвлення, стали «фарбованим лисом». Депутати від «Відродження» завжди наголошували на тому, що на місцевому рівні, рівні Трускавця, економічні, прагматичні інтереси мають превалювати над чистою політикою, адже на місцевому рівні не вирішуються питання НАТО, статусу державної мови чи надання чи позбавлення статусу Героя України кого б то не було. Тому в протистояння між «оранжевими» та «біло-блакитними» наші депутати не просто не втручалися, а намагалися бути тою силою, яка об’єднує, а не роз’єднує, яка зможе примирити, а не розв’язати політичну війну, від якої програє тільки Україна.

Кожен з діючих депутатів фракції «Відродження» є індивідуальністю, особистістю, яка в житті вже чогось досягла і прагне послужити своїм досвідом, своєю працею іншим. Не перший рік очолює колектив залізничників Трускавця п. Галина Гурба, плідно трудяться на освітянській ниві у сфері адміністрування Галина Умнова та Орест Лобик, вміло захищає інтереси міської лікарні та і всієї медичної галузі міста головний лікар Йосип Свіжинський. Невблаганна смерть покликала в вересні 2009 року в інші світи чудову людину, керівника пансіонату «Світязянка» Михайла Вронського, який три з половиною роки відстоював інтереси громади в Трускавецькій міській раді V демократичного скликання саме як депутат від «Відродження». А Володимира Маринкевича, генерального директора санаторію «Карпати», у Трускавці знає чи не кожна людина, адже санаторій цей скільки років підряд є володарем «Чаші святого Миколая», а Володимира Мар’яновича кожен охарактеризує тільки з найкращої сторони. Навіть найзапекліші опоненти нашого міського голови, які часто лиють бруд не лише на мера, а й на членів його команди, жодного разу не покритикували Володимира Мар’яновича, адже знають, яке обурення громади такою безпідставною  критикою вони викликали б.

Взявши до рук передвиборчі обіцянки партії «Відродження» з 2006 року, бачимо, що на 90% їх вдалося втілити в життя. Це багато, аж не віриться, що в Україні є ще політики, які не забувають за виборців, коли прийдуть до влади. Спільно з міським головою «Відродження» працювало над втілення в життя концепції реформування комунальної сфери, до завершення підходить впровадження цілоденного водопостачання – пілотний проект в IV мікрорайоні показав успішність концепції і тільки через брак фінансування інвестором в зв’язку зі світовою кризою цей проект не вдається завершити в 2010 році, а прийдеться почекати аж до наступного. В закладах освіти та медицини впроваджено енергозберігаючі технології, замінено всі вхідні вікна та двері в лікарні, школах, дитячих садочках, розпочато роботу по цьому проекту і по об’єктах відділу культури, завершується будівництво Народного Дому, залишилося ще тільки закупити стільці та столи і можна буде його вводити в експлуатацію.

Вирішено проблему із сміттям, збудовано та відновлено дитячі майданчики, готуємося до участі в кількох регіональних проектах, введено в експлуатацію плавальний басейн «Спортовця», що стало справжнім подарунком для трускавецьких дітей. Заасфальтовані внутрішньоквартальні проїзди, відремонтовано левову частку вулиць, Трускавець став місцем зустрічі перших осіб держави, побували в нас Президент Ющенко та Прем’єр Тимошенко в 2009, віце-прем’єр Колєсніков та губернатор Горбаль в 2010, а в жовтні очікується приїзд 7 президентів та всієї керівної верхівки нашої держави. Проте ще не маємо статусу курорту державного значення, в першу чергу через те, що жодного представника Трускавця не було в Верховній Раді України та навіть в обласній раді. Зависло в повітрі питання будови переходу над колією, не вирішено питання впорядкування території біля «Миру», є й інші болючі питання, які потребують пошуку шляхів вирішення. Та «Відродження» говорить про це відкрито, не замовчує проблем і не шукає винних. А пробує знайти відповідь на запитання «Що робити?», як діяти, щоб в місто приходили інвестиції, щоб місто не зупинилося на досягнутому, а розвивалося і надалі.

Партія «Відродження» з моменту заснування була народною політичною силою, яка працює для народу, а не для задоволення амбіцій того чи іншого лідера. Тому довіра до депутатів однойменної фракції в міській раді Трускавця завжди була високою, а добро фонд «Відродження Трускавця» чинив і до виборів 2006, і в 2007, і в 2008, а не тільки тепер, як деякі інші поспішно створені фонди та ГО.

Люди мають право на правду, мають право знати, хто чим займався всі ці роки. В депутатів від «Відродження» немає пропусків засідань сесій, ходять вони ретельно і на комісії, беруть активні участь в громадському житті міста. Поряд з ними працюють інші порядні люди, старші та молоді, які підтримують погляди цієї політичної сили, які готові послужити своєму народу, своїй громаді. Без взаємних звинувачень, без крику та істерики, без пошуків винних та збору компромату на опонентів партія «Відродження» йде і на вибори 2010 року. Йде, щоб і надалі захищати інтереси громадян міста, щоб працювати, щоб виправдати довіру людей. Йде, щоб перемогти і спільно з іншими політичними силами займатися промоцією Трускавця, сприяти приїзду більшої кількості відпочивальників на наш курорт, довершити реформування ЖКГ та остаточно вирішити проблему водопостачання, продовжувати крок за кроком дії, спрямовані на визнання нашого курорту курортом не лише європейського, а світового зразка. Йде з надією на те, що трускавчани робитимуть свій вибір тверезомислячо, з думкою про майбутнє, а не під впливом обіцянок свіжоспечених «месій». Йде, щоб перемагати. І це буде перемога всіх трускавчан, які не хочуть політичних чвар, а хочуть відродження. Відродження Трускавця.

Володимир Ключак

(Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви