Вісті з Борислава

29.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–          Дефіцит фінансів у Бориславі – 8,7 млн. грн., про це повідомив на понеділковій нараді начальник фінансового управління Юрій Петрів.

–          В Бориславі можуть ліквідувати КП «Теплоенерго», беручи до уваги досвід Долини. В Долині дали можливість людям встановити автономне опалення або облаштувати сучасні побудинкові системи опалення. Проте такі радикальні кроки бориславська влада зможе розпочати робити тільки після закінчення зими. В Дрогобичі натомість розглядають можливість об’єднати різні збиткові підприємства, ЖЕКи, теплоенерго тощо в одне, на зразок трускавецького КП «Наше місто».

–          В п’ятницю в Бориславі відбулася сесія БМР, на якій було утворено новий міськвиконком.

Власна інформація та за матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 7 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви