Вісті з Борислава

04.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–   В неділю, 27 червня, Борислав відсвяткував День молоді. Серед проведених заходів – пляжний волейбол, конкурс малюнку на асфальті, циркова програма, реп-концерт, караоке, святковий феєрверк. Окрім Бориславської міськради та її відділів, до організації святкувань долучилися бориславська МО «Фронт змін» (лідери – В. Голобутовський, В. Фірман, О. Зварич) та благодійна організація «Україна для українців (голова – Ірина Маркович). «Фронтовики» організували концерт бориславських талантів, показові виступи боксерів, кікбоксерів, штангістів, розважальні ігри, а «Україна для українців» – концерт молодих талантів, цирк та виступи пауерліфтингістів. Тривали святкування від 12.00 до 22.00.

–   Через відсутність кворуму не відбулося чергове п’яте засідання Бориславської міської ради в четвер, 24 червня. За всі 5 засідань депутати розглянули хіба що бюджетне питання. На останнє засідання з’явилося 13 бютівців, 1 нашоукраїнець, 2 позафракційні та 5 депутатів з опозиційної «Солідарності». В Бориславі розглядають варіант публікації прізвищ депутатів, які не ходять на сесію, в ЗМІ. Нагадаємо, що в Трускавці це спрацювало досить ефективно.

–   23 червня відбулося чергове засідання бориславського міськвиконкому. Ухвалено відповідні рішення з 36 підготовлених до розгляду питань, серед яких план проведення загальноміських заходів та ряд питань, що стосуються господарської та економічної діяльності міста.

–   Минулої неділі міська «Свобода» та Братство ОУН-УПА провели віче до 103-ї річниці уродин Романа Шухевича. Відбулося воно в мікрорайоні Баня по вулиці Шухевича. Організатори провели захід, «щоб засвідчити, що наша свідомість, наша гордість, наш патріотизм, наша любов до України і її Героїв ще не згасли і ми готові, як наші попередники, віддати все, щоб захистити Україну від чорних круків, які хочуть заклювати молоду незалежність та кинути її під ноги «двоголовому орлу».

–   Шляхом повідомлення в Бориславі легалізовано нову ГО «Жінки Батьківщини», офіс якої зареєстровано в партійному офісі «ВО «Батьківщина» Борислава. Очолила нову ГО п. Наталія Мутка.

–   Вже 4 роки в Бориславі при міському Палаці культури діє клуб танців «Друга молодість», повідомив керівник клубу Степан Гарголінський. Налічує він вже понад 50 осіб. Охочі можуть записатися в клуб щонеділі о 18.00 в Палаці культури Борислава.

–   З 31 травня по 30 червня відділення ДАІ з ОАТ міста Борислава проводило комплекс профілактичних заходів «Автобус-2010», повідомив старший Державтоінспектор Руслан Кіс, майор міліції.

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви