Вісті з Дрогобича

04.01.2012 | Filed under: Новини

Дрогобич матиме в 2012 році бюджет проїдання. У Дрогобичі завершується формування бюджету 2012 року. Зі слів міського голови Олексія Радзієвського, це вже 8 варіант бюджету. Планується, що всього до міської скарбниці разом з дотацією вирівнювання в 2012 році надійде 185 млн. грн. Щодо видатків, то лише на державне управління вони складуть12,5 млн. грн., що, як зазначив міський голова, його «насторожує». «Нас з вами забагато», – сказав Олексій Радзієвський, звертаючись до працівників Ратуші. – Так не повинно бути». З його слів, на освіту заплановано 79 119 млн. грн., на охорону здоров’я – 56,5 млн. грн., культуру і мистецтво – майже 11 млн. грн., соціальний захист – 2 млн. грн. Всього витрати за так званим «першим кошиком», або, як кажуть, на проїдання, складуть183 700 тис. грн. Та, незважаючи на це, міський голова з оптимізмом дивиться на 2012 рік, каже що місто має великі резерви поповнення бюджету, левова частина яких криється в платі за землю. Також великі надії мер покладає як на урядові, так і закордонні інвестиції.

Нові автобусні маршрути викликали незадоволення як серед пасажирів, так і водіїв автобусів. З 1 січня у Дрогобичі відповідно до рішення міської влади запрацювали нові пасажирські автобусні маршрути, що створило людям чимало незручностей. Насамперед, через недостатню поінформованість населення про рух автобусів за новими маршрутами. На думку людей, деякі нововведені маршрути створили проблеми із поїздом на роботу. Незадоволені і водії нових маршрутів, яким випало їздити вул. Стрийською, Володимира Великого, де, з їх слів, нема пасажирів. Зі слів першого заступника міського голови Олександра Коростельова, першого тижня іде «притирка» нових перевізників по освоєнню маршрутів. Міська влада вимагає від перевізників на всіх міських маршрутах лише нових і великих транспортних засобів, старі та малогабаритні не будуть допускатися до перевезень. Це питання перебуває на особистому контролі мера Олексія Радзієвського, а він пообіцяв уже цього тижня провести огляд транспортних засобів усіх перевізників. Мер наголосив на тому, що пасажирські перевезення у місті повинні бути безпечними, комфортними, водії – ввічливими і чемними. Для них навіть планується встановити єдину форму одягу – фірмові піджаки, білі сорочки і краватки.

Іван Тихий

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви