Власник землі з Дрогобиччини та покупець судяться за право оформляти купівлю-продаж ділянки

30.01.2019 | Filed under: Новини

Мешканці Львівщини, які не змогли оформити угоду з купівлі-продажу «підмораторної» землі та подавали позов до Дрогобицького суду, після отримання відмови, звернулись з апеляцією до Львівського. Позов, від імені власника земельної ділянки та покупця Дмитра Огнєва, у вересні 2018 року був поданий юридичною фірмою  PWC Legal на нотаріуса, яка відмовилась завіряти угоду купівлі-продажу, аргументувавши відмову дією мораторію на продаж сільгоспземель.

11 вересня 2018 року власник і покупець земельної ділянки звернулися до приватного нотаріуса з метою посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1,1391 га, розташованої у Львівській області. Нотаріус відмовилася завіряти угоду, аргументувавши відмову положеннями Земельного кодексу, що встановлюють мораторій на продаж сільгоспземель. Позов заснований на тому, що мораторій на продаж сільгоспземель в Україні суперечить положенням міжнародного права.

Зважаючи на рішення Європейського суду з прав людини, який визнав мораторій на землю незаконним, позивачі налаштовані відстоювати власні права і, за необхідності, пройти всю судову систему країни. В Україні вже зафіксовано прецедент, коли землевласникам вдалося відстояти у Донецькому апеляційному суді право вільно розпоряджатися землею, посилаючись на дане рішення ЄСПЛ.

Якщо ж проблема мораторію не буде вирішена і провокуватиме подальше подання українцями судових позовів, у т.ч. до Європейського Суду прав людини, ЄСПЛ перейде до призначення грошової компенсації — від 2 до 75 тисяч євро для одного позивача залежно від оцінки кожного конкретного позову.

(Переглядів 177 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви